Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Фальшиві штампи при перетині кордону Польщі

0
1 тиждень ago
Фальшиві штампи при перетині кордону Польщі

Фальшиві штампи при перетині кордону Польщі мало не щодня фіксують прикордонники на в’їзді в Україну

Польські прикордонники регулярно виявляють фальшиві штампи при перетині кордону Польщі з Україною. З початку травня співробітники Бещадського прикордонного загону виявили декілька фальшивих штампів прикордонного контролю та віз, які були неправильно виготовлені.

Жінка, яка імітувала те, що потрапила у Європейський Союз літаком, визнала свою провину на польському кордоні і отримала термін ув’язнення.У паспорті 53-річної українки виявили 6 фальшивих штампів словацького прикордонного контролю.

2 травня жінка повернулася на рідну землю через прикордонний перехід у Медиці.

Прикордонники, перевіряючи її паспорт, швидко виявили підозрілі відбитки штампів прикордонного контролю.

Під час пояснень українка визнала звинувачення у використанні фальшивого документа та погодилася на покарання у вигляді 6 місяців позбавлення волі з відстрочкою на 2 роки.

Того ж дня громадянин Азербайджану намагався виїхати в Україну через той самий пункт пропуску в Медиці. Під час реєстрації чоловік скористався своїм паспортом, в якому поліцейські помітили іспанську візу та іспанський штамп.

Після ретельного аналізу прикордонники поставили під сумнів їх автентичність. 33-річний чоловік свою провину у використанні підробленого документа не визнав та дав пояснення. Справа буде передана до суду, а щодо громадянина Азербайджану винесено рішення, яке зобов’язує іноземця повернутися на батьківщину.

На прикордонному переході в Корчовій, під час контролю при виїзді з Польщі, офіцер, який перевіряв паспорт громадянки України, підняв питання про автентичність 6 копій штампів прикордонного контролю Литви.

Ці фальшиві штампи намагалися підтвердити її перетин кордону через Вільнюський аеропорт.

36-річна українка зізналася у використанні підроблених документів і була засуджена до 4 місяців ув’язнення з відстрочкою на 1 рік.

Цього року працівники Бещадського відділу прикордонної служби вже викрили понад 330 фальшивих документів. У цьому їм допомогло спеціальне обладнання для перевірки документів та міжнародна співпраця служб.

Українці подають заяви на міжнародний захист

https://uineu.org/2024/05/08/ukrayinczi-podayut-zayavy-na-mizhnarodnyj-zahyst/

Чи можна українцям у Польщі виїжджати до країн Шенгенської зони

https://uineu.org/2024/05/09/chy-mozhna-ukrayinczyam-u-polshhi-vyyizhdzhaty-do-krayin-shengenskoyi-zony/

Польща наповнює Пенсійний фонд завдяки українцям  https://uineu.org/2024/05/09/polshha-napovnyuye-pensijnyj-fond-zavdyaky-ukrayinczyam/

 

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *