Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Гамбург — Україні 4 розмінуючих машини

1
2 місяці ago
Гамбург — Україні 4 розмінуючих машиниГамбург — Україні 4 розмінуючих машини

Гамбург — Україні 4 розмінуючих машини

Гамбург передає Україні чотири машини для розмінування. Сенатор з питань внутрішніх справ міста Гамбурга, Енді Гроте, передав першу з чотирьох машин для розмінування послу України в Німеччині, Олексію Макеєву. Цю інформацію повідомляє канал n-tv за даними “Європейської правди”.

Гамбург — Україні 4 розмінуючих машини
Гамбург — Україні 4 розмінуючих машини

Машина буде використовуватися для знешкодження вибухонебезпечних боєприпасів в Україні з червня. Очікується, що до серпня українська сторона отримає ще три подібні машини.

“Замінування значної частини території України є однією з найбільших небезпек, які війна створює для населення”, – зауважив Гроте. “Тому ми дуже раді, що можемо використати досвід Гамбурга у знешкодженні вибухонебезпечних предметів, щоб допомогти зменшити кількість людей, які гинуть від мін в Україні”, – додав він.

Внаслідок агресивної війни Росії проти України, на українській території стає все більше мін. Згідно з інформацією української влади, якою ділиться канал, під мінуванням опинилася територія площею близько 174 000 квадратних кілометрів.

У квітні посол Німеччини Мартін Єгер відвідав Миколаїв і спостерігав за навчанням українських саперів. Він підкреслив, що Німеччина активно сприяє розмінуванню України, а важливими партнерами у цих зусиллях є Данська рада у справах біженців та HALO Trust.

Зазначимо, що на початку квітня Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій повідомило, що міжнародні партнери України виділили понад 700 мільйонів доларів на гуманітарне розмінування.

Рекомендуємо також переглянути слідуючі новини:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

1 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *