Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Необхідність укріплення східного кордону Польщі

0
1 тиждень ago
Необхідність укріплення східного кордону Польщі

Польський прем’єр-міністр Дональд Туск повідомив Європейський Союз про необхідність укріплення східного кордону Польщі з Білоруссю для запобігання нелегальній міграції.

Про це повідомляє Polskie Radio24.

“Ми почали розмови про охорону кордону та сучасні фортифікаційні споруди. Їх збудують по всій східній ділянці. Я зробив заяву про те, що немає обмежень на ресурси, коли мова йде про безпеку,”- оголосив Дональд Туск.

Прем’єр-міністНеобхідність укріплення східного кордону Польщір Дональд Туск говорить про необхідність укріплення східного кордону Польщі.

Після брифінгу з військовими та прикордонниками в містечку Каракуле на Підляшші глава уряду наголосив, що до цього питання має долучитися і Європейський Союз, оскільки це його зовнішній кордон.

“Я зробив заяву, що немає обмежень на ресурси, коли йдеться про безпеку. Тут, на кордоні, всі повинні бачити, що ви знаходитесь у самому центрі державної підтримки,” – визнав Туск.

“Польсько-білоруський кордон є унікальним місцем через тиск нелегальної імміграції. Фактично ми маємо справу з прогресуючою гібридною війною”, – заявив він.

Туск висловив вдячність солдатам і офіцерам. «Я також хочу, щоб польська громадська думка знала все більше і більше про надзвичайно важку, вимогливу службу та місію всіх людей, задіяних в охороні польського кордону. В даному випадку на білоруській ділянці, але також і на всьому польському кордоні», – сказав Туск.

Він наголосив, що така країна, яка має дедалі агресивніші наміри щодо Польщі, як Білорусь, є співорганізатором такої практики на польському кордоні. А, отже, потрібна співпраця, і вона тут добре працює. Усіх служб, відповідальних не лише за безпеку кордону, а й також для безпеки польської держави.

“Я знаю, що нелегальних перетинів з кожним днем ​​стає все більше. Ми цього очікували, тому наші сьогоднішні переговори про якнайшвидше зміцнення прикордонної інфраструктури,” – підкреслив Туск. Він також зазначив про необхідність внесення змін до закону, які забезпечать солдатам і офіцерам «повне відчуття правової безпеки» в їх діяльності на кордоні. Вони зможуть розраховувати на підтримку польської держави.

В Польщі 13 осіб звинувачують за торгівлю кокаїном https://uineu.org/2024/05/09/v-polshhi-13-osib-zvynuvachuyut-za-torgivlyu-kokayinom/

Україна планує війну з Польщею – фейк росіян https://uineu.org/2024/05/10/ukrayina-planuye-vijnu-z-polshheyu-fejk-rosiyan/

Шмідт попросив у Білорусі політичного притулку https://uineu.org/2024/05/10/shmidt-poprosyv-u-bilorusi-politychnogo-prytulku/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *