Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німеччина продовжить допомогати Україні

0
5 днів ago
Німеччина продовжить допомогати УкраїніНімеччина продовжить допомогати Україні

Німеччина продовжить допомогати Україні

Шольц обіцяє, що Німеччина й надалі надаватиме Україні допомогу. Німеччина продовжить допомогати Україні – це підтвердив канцлер Німеччини Олаф Шольц після зустрічі з главами урядів країн Північної Європи. Він заявив, що Україна може розраховувати на підтримку від їхнього боку й надалі. За інформацією з Tagesschau Шольц підкреслив, що з моменту початку повномасштабної російської агресії в лютому 2022 року Німеччина вже надала або пообіцяла надати Україні озброєння на суму 28 мільярдів євро.

Німеччина продовжить допомогати Україні
Німеччина продовжить допомогати Україні

У зустрічі у Стокгольмі з прем’єр-міністрами Швеції, Данії, Фінляндії, Ісландії та Норвегії канцлер підтвердив важливість підтримки України у її захисті від російської агресії і обіцяв продовжувати цей курс: “Ми будемо продовжувати підтримувати Україну – стільки, скільки буде потрібно”. Він також зазначив, що у 2024 році Україна отримає військову допомогу від Німеччини на суму понад сім мільярдів євро.

Шольц також наголосив на тому, що Німеччина вже надала певну військову допомогу, і підтвердив, що ця допомога буде продовжуватися. Раніше він закликав інші країни Європи також надавати Україні більше військової техніки зі своїх запасів.

Наприкінці квітня канцлер Шольц спілкувався з прем’єр-міністром Британії Ріші Сунаком щодо подальшої співпраці для підтримки України.

Раніше ми писали:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *