Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Польща прогнозує зростання поставок зброї Україні

0
1 тиждень ago
Польща прогнозує зростання поставок зброї Україні

Польща залишається одним з ключових союзників України у протистоянні з російською агресією та активно підтримує її євроатлантичні амбіції. Незважаючи на певне напруження у відносинах, яке стосувалося торгівлі сільськогосподарською продукцією, стратегічна позиція Польщі залишається стабільною: Україна має перемогти у війні, і для цього потребує підтримки. Польща прогнозує зростання поставок зброї Україні.

Керівник посольства Польщі в Україні, Ярослав Гузи, повідомив, що Польща прогнозує зростання поставок зброї Україні. У своєму інтерв’ю “Укрінформу“, він зазначив, що його країна планує збільшити постачання військового обладнання до Києва.

“Я очікую, що Польща надалі буде посилювати свою підтримку, зокрема у постачанні більшої кількості зброї, включаючи виробництво боєприпасів і безпілотників”, – сказав Гузи.

Говорячи про свої переживання у зв’язку зі складними обставинами, він підкреслив, що, хоч і був готовий до ризиків, він залишається спокійною людиною. Не зазнає паніки, вважаючи, що важливо дотримуватися правил і реагувати адекватно на ситуацію.

Щодо своїх вражень від України, він зауважив, що Київ є прекрасним містом, навіть у часи війни, коли люди намагаються забути про конфлікт і насолоджуватися життям.

Ярослав Гузи підтримуює ідею максимального захисту Києва. Польща вже є частиною Танкової коаліції та розглядає можливості надання додаткової підтримки, зокрема через виробництво боєприпасів і безпілотників. Хоча Польща не є членом коаліції дронів, тривають переговори з участю приватних і державних оборонних фірм. “Спірне питання – це чи зможемо ми забезпечити більше через додаткове виробництво. Ми відстаємо від США, Німеччини  і Великої Британії за розміром наданої допомоги,” – зауважив Гузи. “Тому я сподіваюся на плідний результат, особливо на наступний рік, який буде вирішальним у цьому конфлікті”, – додав він.

Дипломат підкреслив, що Польща майже повністю вичерпала свої запаси, передаючи Україні “все, що в нас було” з початку конфлікту, включаючи танки і літаки.

Він також зауважив, що урядова політика передбачає недопущення розголошення конкретної інформації про обсяги поставок або види озброєння.

Спроба підпалу синагоги Варшави: затримано підозрюваного https://uineu.org/2024/05/03/sproba-pidpalu-synagogy-varshavy-zatrymano-pidozryuvanogo/

На що розраховують поляки при виникненні війни https://uineu.org/2024/05/06/na-shho-rozrahovuyut-polyaky-pry-vynyknenni-vijny/

Польща реалізує масштабну перевірку своїх мешканців https://uineu.org/2024/05/06/polshha-realizuye-masshtabnu-perevirku-svoyih-meshkancziv/

 

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *