Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Уряд Німеччини про мирне небо України

0
2 місяці ago
Уряд Німеччини про мирне небо УкраїниУряд Німеччини про мирне небо України

Уряд Німеччини про мирне небо України

Уряд Німеччини проти участі НАТО у захисті неба над Україною. Уряд Німеччини про мирне небо України дискутував на цьому тижні. Федеральний уряд Німеччини відкидає можливість участі НАТО у протиповітряній обороні України, повідомляє n-tv за інформацією “Європейської правди”. Речник уряду, Штеффен Гебештрайт, висловив свою позицію щодо дискусій про створення безпілотних зон українського повітряного простору. За даними ЗМІ, політики різних партій, включаючи Християнсько-демократичний союз, Вільну демократичну партію і “Зелених”, висловили підтримку ідеї створення захищеної зони, яка б була забезпечена силами НАТО.

Уряд Німеччини про мирне небо України
Уряд Німеччини щодо ППО НАТО

Проте, Гебештрайт підкреслив, що зараз основний акцент робиться на посиленні протиповітряної оборони України, зокрема, через поставку нової системи ППО Patriot. Він зазначив, що це є головною турботою на даний момент.

Щодо пропозицій з участі сил НАТО у “закритті неба” над частиною України, відбулися розбіжності думок серед провідних партій Німеччини.

Голова МЗС Литви Габріелюс Ландсбергіс запропонував інший підхід, вважаючи, що держави Заходу можуть надіслати своїх військових інструкторів для навчання українських військових та захисту їх від можливих російських атак додатковими системами ППО.

Також було повідомлено про виникнення суперечок в уряді Німеччини стосовно додаткових видатків на армію.

Наша читацька рекомендація:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *