Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

В Німеччині зросла кількість кібератак

1
1 тиждень ago
В Німеччині зросла кількість кібератакВ Німеччині зросла кількість кібератак

В Німеччині зросла кількість кібератак

У Німеччині торік зросло число кібератак з-за кордону, основний винуватець – РФ. У минулому році кількість кібератак із-за кордону на установи та осіб у Німеччині значно збільшилася. За даними “Європейської правди”, каналу n-tv, міністерка внутрішніх справ Ненсі Фезер повідомила, що кількість атак, у яких зловмисники перебували за межами країни або залишалися невідомими, у 2023 році зросла на 28%.

В Німеччині зросла кількість кібератак
В Німеччині зросла кількість кібератак

Під час презентації федерального звіту про ситуацію у Федеральному управлінні кримінальної поліції у Вісбадені, Фезер заявила, що ситуація із загрозами у сфері кібербезпеки залишається надзвичайно напруженою. Вона додала, що уряд вживає рішучих заходів на національному та міжнародному рівнях.

За даними звіту, кількість кіберзлочинів всередині країни зменшилася на 1,8%, склавши 134 407 випадків. Одночасно рівень розкриття злочинів зрос на 32%.

Федеральне відомство кримінальної поліції успішно розгорнуло операції з ліквідації злочинних мереж, звідки походить кіберзлочинність, сказала Фезер. Однак вона підкреслила необхідність подальшого посилення захисту від поточних загроз. Фезер прямо звинуватила Росію у кіберзлочинності, зокрема у зв’язку зі здійсненням агресивної війни проти України.

Минулого тижня Німеччина відкликала свого посла з Росії для консультацій після обвинувачень у кібератаках на оборонні та аерокосмічні компанії та партію влади. Берлін заявив, що атаки, які розпочалися два роки тому, були спрямовані проти керівництва Соціал-демократичної партії Німеччини та компаній у логістиці, обороні, аерокосмічному та ІТ-секторах.

За даними влади Німеччини, група APT28, відома також як Fancy Bear, використала уразливість в Microsoft Outlook для вторгнення в облікові записи електронної пошти.

3 травня Європейський Союз виступив із засудженням кіберкампанії Росії проти Німеччини та Чехії. У НАТО також висловили підтримку Німеччині та Чехії у зв’язку з кібератаками, здійсненими російською групою хакерів.

Ще посилання на цікаві новини:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

1 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *