Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Віцеканцлер Німеччини щодо підтримки України

0
6 днів ago
Віцеканцлер Німеччини щодо підтримки УкраїниВіцеканцлер Німеччини щодо підтримки України

Віцеканцлер Німеччини щодо підтримки України

Віцеканцлер Німеччини: Берлін зробив недостатньо для підтримки України. Віце-канцлер та міністр економіки ФРН Роберт Габек висловив думку, що уряд Німеччини повинен робити більше для підтримки України у боротьбі проти російської агресії. За інформацією DW, це повідомляє “Європейська правда”.

Віцеканцлер Німеччини щодо підтримки України
Віцеканцлер Німеччини щодо підтримки України

Політик заявив: “Я вважаю, що за останні два роки ми зробили недостатньо для підтримки України”. Він також наголосив на тому, що інші країни також могли б зробити більше. Німеччина, за словами Габека, декілька разів виходила за межі, наприклад, поставляючи додаткові системи протиповітряної оборони Patriot. Однак реальна ситуація на фронті в Україні показує “гостру нестачу боєприпасів” і недолік озброєнь.

“Ми повинні продовжувати постачати з наших власних запасів”, – додав він. За його словами, подальша підтримка України “в кінцевому рахунку буде сприяти миру”.

Габек також висловив переконання в тому, що є “сценарій масштабної загрози в Європі”, який має дві взаємопов’язані причини. По-перше, це “російський імперіалізм”, що намагається розширити кордони за допомогою військової сили, а по-друге, це “неповага” до інших країн та напад на “ліберальне верховенство права і демократію”.

Габек переконаний, що президент Росії Володимир Путін буде продовжувати “рішуче” боротися проти миру і свободи в Європі. Тому він вважає, що Україна заслуговує на підтримку не лише тому, що вона захищає свою територіальну цілісність і суверенітет, але й тому, що ця боротьба є боротьбою за мир і свободу в Європі.

Раніше міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив про намір придбати у Сполучених Штатах три пускові установки для реактивних систем залпового вогню HIMARS і передати їх Україні. Німеччина також оголосила про термінову передачу Україні одного зенітно-ракетного комплексу Patriot 13 квітня.

Вам також буде цікаво:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *