Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Бійка у Німеччині – є постраждалі

0
5 днів ago
Бійка у Німеччині - є постраждаліБійка у Німеччині - є постраждалі

Бійка у Німеччині – є постраждалі

Бійка у Німеччині – є постраждалі. У Німеччині сталася масова бійка: внаслідок ударів мачете постраждали двоє осіб. У східному німецькому місті Лейпциг сталася масова бійка, під час якої двоє осіб отримали поранення від ударів мачете. Цю інформацію повідомив німецьке видання Bild, а розповідає про це “Європейська правда”.

Бійка у Німеччині - є постраждалі
Бійка у Лейпцигу – є постраждалі

Сутичка відбулася на вулиці Айзенбанштрассе, яка відома через високий рівень злочинності. У результаті ударів мачете двоє 26-річних чоловіків отримали поранення. На відео, що опубліковано, видно, як близько десятка чоловіків б’ють один одного по голові, а один з них навіть лежить на вулиці. Ще одного чоловіка атакують тупим боком мачете.

Речник поліції Лейпцига, Олаф Гоппе, підтвердив, що правоохоронці вже в курсі про сутичку, яка сталася у неділю, і ведуть розслідування. За словами поліції, завдяки відеозапису вдалося ідентифікувати нападників. Більшість злочинів на вулиці Айзенбанштрассе пов’язані з наркотиками та бандитськими розбірками.

Вулиця Айзенбанштрассе відома своєю криміногенною активністю, і у 2018 році вона була оголошена зоною заборони на носіння зброї. Крім жорстоких бандитських розбірок, на цій вулиці також часто відбуваються перестрілки зі смертельними наслідками.

Вам також буде цікаво:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *