Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Чи працює ІПСО у Німеччині проти України?

0
5 днів ago
Чи працює ІПСО у Німеччині проти УкраїниЧи працює ІПСО у Німеччині проти України

Чи працює ІПСО у Німеччині проти України?

Останнім часом інформаційно-психологічні операціїї зацікавили суспільство, тож чи працює ІПСО у Німеччині проти України? Спецслужби РФ використовували “мирні” акції у Німеччині для підриву підтримки України. За інформацією Bloomberg Російська військова розвідка зацікавлена в тому, щоб скористатися “мирними” демонстраціями в Німеччині як частиною своєї стратегії, спрямованої на вплив на громадську думку в країні та підірвання підтримки України.

Чи працює ІПСО у Німеччині проти України
Чи працює ІПСО у Німеччині

Фотовиставка, яка відбулася в різних містах Європи, включаючи Кельн, Гамбург та Берлін, використовувалася як засіб для привертання уваги до страждань дітей у зонах бойових дій. Інформація про протести та мітинги проти НАТО і підтримки миру розповсюджувалася через вебсайт AKiZ і їх канал на TikTok.

ІПСО у Німеччині проти України
ІПСО у Німеччині проти України

Хоча більшість заходів AKiZ не мали значного відгуку в німецькій пресі, російські пропагандистські ЗМІ, такі як ANNA News, активно висвітлювали їхню діяльність. Але немає прямих доказів про зв’язок AKiZ з російською розвідкою. Німеччина стурбована різними формами незаконного впливу іноземних держав, які можуть підірвати безпеку та суверенність країни. Федеральні органи безпеки уважно стежать за такими спробами впливу, проте вони відмовилися коментувати конкретні випадки.

Ці новини відображають загальний контекст напруженості між Росією та західними країнами, зокрема Європейським союзом та НАТО, в контексті російської агресії на сході України та загострення геополітичної ситуації в регіоні.

Вам також буде цікаво дізнатись:

 

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *