Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німецького політика покарали за нацистське гасло

0
7 днів ago
Німецького політика покарали за нацистське гаслоНімецького політика покарали за нацистське гасло

Німецького політика покарали за нацистське гасло

Політику “Альтернативи для Німеччини” обрали покарання за нацистське гасло. У суді міста Галле в Німеччині винесено рішення про штраф у розмірі 13 тисяч євро для одного з визначних діячів ультраправої партії “Альтернатива для Німеччини”, Бйорна Гьоке. Він був засуджений за використання нацистського гасла у своїй промові під час передвиборчого заходу у 2021 році.

Німецького політика покарали за нацистське гасло
Німецького політика покарали за нацистське гасло

За інформацією порталу “Європейська правда”, посилаючись на Spiegel, суд визнав 52-річного лідера “Альтернативи для Німеччини” у Тюрингії винним у використанні забороненого в Німеччині гасла “Alles für Deutschland” (“Все для Німеччини”) і призначив йому штраф у розмірі 100 щоденних штрафів по 130 євро.

Прокуратура в цій справі вимагала для політика умовного ув’язнення строком у шість місяців, стверджуючи, що він мав би бути обізнаний із забороною на використання цього нацистського гасла. Захист Гьоке, зі свого боку, стверджував, що він не згадував про нацистську епоху під час свого виступу.

Яке гасло прийняли за екстремістське?

Це був перший судовий процес для Гьоке, який відбувся у квітні. Зауважимо, що Гьоке також обвинувачується у використанні гасла “Alles für Deutschland” щонайменше в двох інших випадках, які стали відомі після першого суду. Дати судових слухань за цими двома випадками ще не були призначені.

Партія “Альтернатива для Німеччини” у Тюрингії віднесена до категорії правоекстремістських партій і перебуває під наглядом спецслужб. Бйорн Гьоке є лідером цієї партії в Тюрингії та братиме участь у земельних виборах 1 вересня. Нагадаємо, що на минулому тижні вищий регіональний суд на заході Німеччини відхилив апеляцію партії “Альтернатива для Німеччини” проти її класифікації як ультраправої екстремістської організації.

Раніше ми писали:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *