Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німецький виробник випусте зброю під радянський калібр

0
7 днів ago
Німецький виробник випусте зброю під радянський калібрНімецький виробник випусте зброю під радянський калібр

Німецький виробник випусте зброю під радянський калібр

Німецький виробник зброї хоче випускати автомати під радянський калібр. Німецький виробник зброї Heckler & Koch (H&K) планує розширити своє портфоліо продукції, включивши в нього автомати та кулемети, які призначені для використання набоями колишнього Варшавського договору.

Німецький виробник випусте зброю під радянський калібр
Німецький виробник випусте зброю під радянський калібр

Представник компанії розповів журналу Welt, що H&K останнім часом оголосила про те, що майже весь їхній асортимент продукції, який традиційно виготовляється в Німеччині, зараз використовується в Україні завдяки поставкам з різних країн НАТО. Наприклад, пістолети SFP9 та кулемети MG5 постачаються у координації з федеральним урядом.

З метою розширення свого бізнесу, крім великого замовлення на нову штурмову гвинтівку G95 для Бундесверу, H&K також планує розширити своє портфоліо гвинтівок, включивши в нього моделі зі східними калібрами в середньостроковій і довгостроковій перспективі. Наприклад, штурмова гвинтівка H&K HK132E вже розроблена під патрон Калашникова калібру 7,62×39 мм.

 

Представник H&K посилається на досвід експлуатації українських спецпризначенців, який, на його думку, підтверджує важливість використання калібрів колишнього Варшавського договору.

За його словами, відповідні концептуальні дослідження вже почалися, і є проєкти розробок, але поки що виробництво не розпочалося. Проте в H&K підкреслюють, що зброя калібрів НАТО залишається фундаментальним пріоритетом у їхній розробці.

Відзначимо, що з 1 січня по 27 березня уряд Німеччини схвалив експорт військових товарів на суму щонайменше 4,89 млрд євро, з яких майже три чверті, або 3,54 млрд євро, призначено для України.

Раніше ми повідомляли:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *