Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Пожежа ТЦ у Варшаві

0
2 місяці ago
Пожежа ТЦ у Варшаві

Пожежа ТЦ у Варшаві – деталі

У Варшаві сталася велика пожежа в ТЦ, яка потребує виклику 150 рятувальників та навіть використання робота. Подія сталася вночі неділі, 12 травня. Рятувальні бригади активно діють на місці події, використовуючи понад 50 одиниць техніки, зокрема Групу хіміко-екологічного порятунку.

Інформацію про це повідомив РБК-Україна з посиланням на RMF FM. Вогонь охопив весь торговельний комплекс Marywilska 44 у Варшаві.

За словами представника Муніципального штабу Державної пожежної служби у Варшаві, це дуже складна операція через великі розміри приміщення – 250х250 метрів.

Згідно з Національним штабом Державної пожежної охорони, боротьбу з вогнем ведуть 150 рятувальників, 58 одиниць техніки і робот. За даними пожежників, пожежа, ймовірно, виникла в кількох місцях одночасно. Інформація про інцидент надійшла до пожежників о 3:30 ранку. Полум’я поширювалося швидко, частково руйнуючи дах комплексу. На щастя, ніхто не постраждав.

Пожежа ТЦ у Варшаві
Пожежа ТЦ у Варшаві

На фотографіях з місця події видно полум’я та густий дим. У соцмережах поширювалися заклики до мешканців Варшави та прилеглих районів закрити вікна.

Представники міського штабу Державної пожежної служби у Варшаві заявили, що дим, що з’явився над містом, має потенційно шкідливі наслідки. На місці працює спеціалізована хіміко-рятувальна група, щоб моніторити якість повітря. На щастя, наразі немає потреби в евакуації мешканців з прилеглих будівель. Однак рятувальники радять зачинити двері та утримуватися від виходу на вулицю через токсичний характер диму.

Польща прагне посилити східний кордон: https://uineu.org/2024/04/08/polshha-pragne-posylyty-shidnyj-kordon/

Українці допомагають перевозити нелегалів в Польщу: https://uineu.org/2024/04/08/ukrayinczi-dopomagayut-perevozyty-nelegaliv-v-polshhu/

Відношення поляків до українських біженців: https://uineu.org/2024/04/09/vidnoshennya-polyakiv-do-ukrayinskyh-bizhencziv/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *