Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Противників заводу Тесла заарештували

0
7 днів ago
Противників заводу Тесла заарештувалиПротивників заводу Тесла заарештували

Противників заводу Тесла заарештували

У Німеччині поліція Бранденбургу затримала 23 активістів та пред’явила їм 76 кримінальних звинувачень у зв’язку з днями протестів проти діяльності автомобільного заводу Tesla в місті Грюнгайде, що розташоване поблизу Берліна. За інформацією DW, яка посилається на “Європейську правду”, протести, організовані лівими активістами, розпочалися минулого тижня.

Противників заводу Тесла заарештували
Противників заводу Тесла заарештували

Учасники протестів виражали свою занепокоєність впливом на навколишнє середовище, який може виникнути внаслідок розширення заводу через необхідність вирубки великої частини лісу для будівництва. Ще однією причиною протестів є використання заводом громадського водопостачання для потреб виробництва. У Tesla заперечують, наголошуючи, що розширення заводу не становить загрози для навколишнього середовища.

Поліція Бранденбургу повідомила, що під час 18 різних протестних заходів з 8 по 12 травня вони висунули 76 кримінальних звинувачень і тимчасово затримали 23 особи. Серед звинувачень були порушення законодавства про право на зібрання, перешкодження дорожньому руху, спротив правоохоронцям, порушення громадського порядку та пошкодження майна.

Чому виникли сутички поліції та демонстрантів?

Попередня демонстрація на шляхопроводі була заборонена з міркувань громадської безпеки. У неділю п’ять осіб були звільнені з-під варти після з’яви перед місцевим суддею, і того ж дня було розібрано наметове містечко, що було збудоване в лісі поблизу заводу.

Організатори протестів заявили, що наступного четверга вони візьмуть участь у засіданні місцевої ради, де буде розглядатися питання про дозвіл на розширення заводу. На запитання, якщо дозвіл буде отриманий, організатори відповіли: “Ми повернемося”.

Нагадаємо, що в п’ятницю ліві активісти спробували штурмувати завод Tesla, що призвело до сутичок із поліцією. А в березні невідомі вчинили підпал на електролінії, що живить завод Tesla, в результаті чого виробництво було призупинено, а постачання електроенергії не відновлене. У компанії оцінили збитки від простою у мільйони доларів.

Наша читацька рекомендація:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *