Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Шольц говоритиме у Швеції про Україну

0
7 днів ago
Шольц говоритиме у Швеції про УкраїнуШольц говоритиме у Швеції про Україну

Шольц говоритиме у Швеції про Україну

Шольц вирушає до Швеції: говоритиме про Україну і безпекові питання. Канцлер Німеччини, Олаф Шольц, у понеділок вирушає у важливу міжнародну поїздку до Швеції. Його очікують переговори з прем’єр-міністрами Швеції, Данії, Фінляндії, Ісландії та Норвегії. Ця ініціатива є частиною невпинної дипломатичної активності для зміцнення співпраці та координації між країнами Європи.

Шольц говоритиме у Швеції про Україну
Шольц говоритиме у Швеції про Україну

Основними темами обговорення на зустрічах будуть питання безпеки в Європі та підтримки України у контексті конфлікту з Росією. Зокрема, обговорюватимуться гібридні загрози, такі як кібератаки та диверсії, які становлять серйозний виклик для безпеки регіону.

Також у програмі поїздки передбачено спільний візит до шведської технологічної компанії Ericsson. Це свідчить про бажання залучити експертів у сфері технологій до обговорення важливих питань, які стосуються безпеки та розвитку регіону.

Після проведення переговорів планується спільна пресконференція лідерів, де вони поділяться результатами обговорень з громадськістю та ЗМІ.

Очікується, що Олаф Шольц залишиться у Швеції до вівторка, а також планується окрема зустріч з прем’єр-міністром Ульфом Крістерссоном для двосторонніх переговорів, повідомляє dpa.

Недавно канцлер Німеччини закликав європейські країни надати Україні більше військової техніки, а його зустріч з прем’єр-міністром Британії, Ріші Сунаком, також була присвячена підтримці України та обговоренню спільних заходів у цьому напрямку.

Новини які вас також зацікавлять:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *