Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Правоохоронці Німеччині провели рейд проти ХАМАС

0
2 місяці ago
Правоохоронці Німеччині провели рейд проти ХАМАСПравоохоронці Німеччині провели рейд проти ХАМАС

Правоохоронці Німеччині провели рейд проти ХАМАС

У Німеччині, конкретно у федеральній землі Північний Рейн-Вестфалія, поліція та міністерство внутрішніх справ провели обшуки на об’єктах, що пов’язані з групою, підозрюваною у підтримці ХАМАС. З цим повідомленням виходить “Європейська правда”, яка посилається на інформацію від T-Online.

Правоохоронці Німеччині провели рейд проти ХАМАС
Правоохоронці Німеччині провели рейд проти ХАМАС

Правоохоронці вважають, що група “Палестинська солідарність Дуйсбурга” надає підтримку ісламістській терористичній організації ХАМАС. Вранці четверга силовики здійснили обшуки на чотирьох об’єктах у місті Дуйсбурзі, які пов’язані з цією групою. Також сьогодні міністерство внутрішніх справ Північного Рейну-Вестфалії оголосило про заборону діяльності цієї організації.

У минулий вихідний в німецькому місті Гамбург відбулася демонстрація, що була організована ісламістським угрупованням під назвою Muslim Interaktiv. Ця акція наступила після попередньої демонстрації наприкінці квітня, під час якої учасники тримали плакати з написом “Халіфат – це рішення”. Ці події відбулися на тлі конфлікту між Ізраїлем та ХАМАС у секторі Гази, і викликали значну обуреність у Німеччині, а також засудження з боку провідних політиків.

Раніше глава баварської опозиційної партії ХСС у Бундестазі, Александер Добріндт, закликав до жорстких заходів після демонстрації в Гамбурзі, де виступаючі закликали до створення ісламістського халіфату замість демократії. Канцлер Німеччини Олаф Шольц також відреагував на ісламістський мітинг в Гамбурзі, заявивши, що мають бути “наслідки”.

Раніше ми повідомляли:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *