Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Святкування Дня матері в Німеччині

0
2 місяці ago
Святкування Дня матері в НімеччиніСвяткування Дня матері в Німеччині

Святкування Дня матері в Німеччині

Як святкують День матері в Німеччині? День матері в Німеччині, як і в багатьох інших країнах світу, завжди відзначають у другу неділю травня. У 2024 році свято припадає на 12 травня. День матері в Німеччині – як відзначають Муттертаг. У Німеччині, Муттертазі, як і в 77 країнах світу, День матері завжди припадає на другу неділю травня. У Європі свято відзначають в один день із Німеччиною, а також в Австрії, Бельгії, Нідерландах, Чехії, Данії та Італії.

Святкування Дня матері в Німеччині
Святкування Дня матері в Німеччині

Святкування Дня матері в Німеччині характеризується безліччю душевних жестів і традицій. Матері отримують квіти, найчастіше букети троянд або тюльпанів, які є символом вдячності та любові. Діти часто готують свої власні вітальні листівки, сповнені теплих слів і подяк своїм мамам.

Багато сімей організовують спільні обіди вдома або в ресторані, щоб провести час разом і відсвяткувати цю особливу подію. До Дня матері ресторани часто пропонують спеціальне меню. Крім того, День матері – це також нагода подарувати невеличкі подарунки, наприклад, прикраси, косметику чи інші подарунки, що покликані потішити матерів.

Історія Дня матері

Витоки свята сягають часів стародавніх греків і римлян. Тоді поклонялися богиням-матерям, символам родючості та достатку. Пізніше Римська імперія прийняла християнство і таким чином було заборонено поклонятися іншим богам.

Цей звичай повернувся в Англію 17 століття під назвою “Материнська неділя”. Спочатку щороку в четверту неділю Великого посту молебні відбувалися в найближчому соборі. У звичайні неділі вони проводилися в прилеглих церквах. День, у який відзначали це свято, був вихідним на роботі. В обмін на отримане благословення було традицією дарувати матері подарунки, переважно квіти та солодощі. Звичай зберігався до 19 століття. Його знову почали відзначати після закінчення Другої світової війни.

У США історія цього свята інша. У 1858 році американська вчителька Енн Марія Рівз Джарвіс оголосила Дні праці матері, а з 1872 року День матері за мир пропагувала Джулія Ворд Хоу. Анні Марі Джарвіс, доньці Енн Джарвіс, вдалося заснувати День матері 1905 року. Згодом цей звичай поширився практично на всі штати, а 1914 року Конгрес США визнав День матері, що припадає на другу неділю травня, національним святом.

У Німеччині День матері вперше відзначили 13 травня 1923 року, а ініціатором самого свята стали німецькі квітникарі.

Новини які вас також зацікавлять:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *