Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

10 неписаних правил кемпінгу в Німеччині

2
2 місяці ago
10 неписаних правил кемпінгу в Німеччині10 неписаних правил кемпінгу в Німеччині

10 неписаних правил кемпінгу в Німеччині

10 неписаних правил кемпінгу в Німеччині по версії aussiedlerbote.de , які слід враховувати всім новачкам у цій справі. Ні запаху, ні сміття, ні шуму: багато правил кемпера діють і в звичайному житті.

10 неписаних правил кемпінгу в Німеччині
10 неписаних правил кемпінгу в Німеччині

1. Дотримуйтеся режиму відпочинку

Якщо ви не будете дотримуватися режиму відпочинку, ви не заведете друзів у кемпінгу. У більшості кемпінгів є правила внутрішнього розпорядку, яких мають дотримуватися всі відпочивальники. Ці правила часто включають у себе період тиші, який зазвичай настає під час обіду і пізно ввечері. У цей час слід зменшити гучність, щоб виявити повагу до сусідів.

2. Не залишайте сміття після себе

Не залишайте нічого, крім своїх слідів; і не витрачайте нічого, крім свого часу. Це знамените звернення для кемперів. Це означає: будьте обережні з навколишнім середовищем і не залишайте після себе сміття або шкоди.Викидайте сміття в кемпінгу, а не де-небудь на природі. Пластикові відходи особливо руйнують екосистеми в усьому світі, оскільки вони розкладаються дуже повільно. Наприклад, пластиковій пляшці потрібно до 450 років, щоб розкластися на частинки мікропластику.

У багатьох кемпінгах діють особливі правила роздільного збору сміття, аналогічні до тих, що існують удома. Тому сортуйте сміття в автобудинку та викидайте його у відповідні контейнери на місці.

3. Уникайте неприємних запахів

Уникайте неприємних запахів у кемпінгу, проявляючи увагу до сусідів під час приготування на грилі. Найкраще використовувати газовий гриль. Якщо ви використовуєте вугільний гриль, не ставте його прямо на кордон сусідньої ділянки.

Також корисно запитати сусіда, чи турбує його запах гриля. Запрошення на ковбасу також може розрядити ситуацію.

4. Усі хочуть мати чистий туалет

Переконайтеся, що ви залишаєте санітарні вузли чистими. Ними користуються всі відпочивальники, тому до них потрібно ставитися з особливою увагою. Залиште душові та умивальники в тому вигляді, в якому ви хотіли б їх бачити. Це стосується і раковини – ніхто не хоче знайти там залишки їжі попередньої людини.

5. Дружелюбність також добре сприймається туристами

Багато туристів товариські. Замість того щоб зустрічати новоприбулих крижаним поглядом, було б непогано хоча б ввічливо привітати їх. Дружнє “Доброго ранку” також не залишиться поза увагою і з радістю відгукнеться. До речі: той, хто бачить, що іншим потрібна допомога, не повинен довго зволікати. Це одне з основних правил кемпінгу.

6. Тримайте дистанцію

Поважайте ділянки на території кемпінгу. Використовуйте встановлені шляхи, навіть якщо вам здається заманливим зрізати шлях через ділянку вашого сусіда. Це особливо актуально, коли ви приїдете: припаркуйте свій дім на колесах у відведеному для цього місці та тримайтеся на достатній відстані від наступного паркувального місця. Якщо спеціальної розмітки немає, від наступного пересувного будинку слід триматися на відстані щонайменше три метри.

7. Підтримуйте порядок на своїй ділянці

Зміцнюйте свою ділянку або паркувальне місце у чистоті та порядку. Сюди також входить регулярне викидання сміття та відмова від недбалого викидання недопалків чи кришок від пляшок на природу.

Крім нікотину, сигарети також містять токсичні хімічні речовини, такі як миш’як, свинець, кадмій, бензол і ціаністий водень. Ці речовини шкодять не тільки здоров’ю, а й навколишньому середовищу.

Проте недопалки, як і раніше, часто опиняються в сільській місцевості або навіть у морі. Їхній нікотин потрапляє у воду і згубний для багатьох тварин. Тому утилізуйте недопалки як слід. Кишенькові попільнички – практичне рішення для подорожей.

8. Собаки на повідку

У більшості кемпінгів собаки мають перебувати на повідку. Заздалегідь дізнайтеся, чи підходить кемпінг для вашого чотириногого друга. Також важливо прибирати за собою собачі екскременти.

9. Уникайте ризику пожежі

Спекотне літо, мало дощів: це призводить до посухи і збільшує ризик великомасштабних лісових пожеж. Розпалюйте багаття тільки у відведених для цього місцях.
Тому при приготуванні на грилі в кемпінгу важливо, щоб гриль був безпечним і щільним, щоб тліюче вугілля не могло впасти на землю. Тільки коли вугілля повністю охолоне, воно потрапляє в контейнер для залишкових відходів.

10. Не спорожняйте резервуари для води на відкритому повітрі

Той, хто подорожує з великим фургоном із раковиною, туалетом і душем, рано чи пізно зіткнеться з повними баками для води. Існує два типи стічних вод: сірі води і чорні води. Сіра вода надходить з раковини і містить залишки мила і шампунів, а чорна вода містить фекалії і сечу. І те, й інше не слід просто викидати в природу, оскільки вони можуть завдати шкоди навколишньому середовищу. У наметових таборах є станції утилізації стічних і чорних вод, якими обов’язково варто скористатися. Тепер ви в курсі 10 неписаних правил кемпінгу в Німеччині. Приємного відпочинку!

Вам також буде цікаво дізнатись:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

2 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *