Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Бундестаг зняв імунітет з ультраправого депутата

0
2 місяці ago
Бундестаг зняв імунітет з ультраправого депутатаБундестаг зняв імунітет з ультраправого депутата

Бундестаг зняв імунітет з ультраправого депутата

Бундестаг зняв імунітет з ультраправого депутата через заяви під час служби в армії. Німецький парламент, відповідно до запиту Бундесверу, прийняв рішення позбавити депутата від партії “Альтернатива для Німеччини” та голову її молодіжного крила Ганнеса Гнаука недоторканності через його висловлювання під час служби у війську.

Бундестаг зняв імунітет з ультраправого депутата
Бундестаг зняв імунітет з Гнаука

Повідомлення про це надійшло від німецького мовника ARD і передається “Європейською правдою”. Служба військової контррозвідки розпочала дисциплінарне розслідування щодо Гнаука, оскільки він, за звинуваченнями, пропагував проти шукачів притулку та іноземців у часи своєї служби.

У 2020 році Гнаука внесли до категорії “підозрюваних у правому екстремізмі” Службою військової контррозвідки. Це призвело до того, що йому було заборонено носити військову форму та виконувати військові обов’язки. Однак розслідування було призупинено, коли Гнаук став депутатом Бундестагу в 2021 році. Поки не з’ясовано, чому саме зараз вирішили позбавити його недоторканності.

Причини зняття недоторканності з Ганнеса Гнаука

Сам політик увечері 16 травня повідомив, що декілька тижнів тому він звернувся до голови Бундестагу із запитом позбавити його недоторканності, щоб зняти звинувачення, які проти нього були висунуті. Це пов’язано з виборами до Європейського парламенту.

Ганнес Гнаук, 32-річний політик, був обраний до Бундестагу від партії “Альтернатива для Німеччини” і очолив “Молодіжну альтернативу” з жовтня 2022 року. Ця організація є правоекстремістською, за оцінкою федеральних спецслужб.

Раніше Бундестаг вже позбавив недоторканності іншого депутата від “Альтернативи для Німеччини” Петра Бистроня у зв’язку зі звинуваченнями у хабарництві та відмиванні грошей. Правоохоронні органи провели обшуки в кількох помешканнях, пов’язаних з Бистронем.

Вам також буде цікаво:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *