Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Глава МЗС Німеччини про дії Ізраїлю в Рафаху

0
2 місяці ago
Глава МЗС Німеччини про дії Ізраїлю в РафахуГлава МЗС Німеччини про дії Ізраїлю в Рафаху

Глава МЗС Німеччини про дії Ізраїлю в Рафаху

Глава МЗС Німеччини стурбована через дії Ізраїлю в Рафаху. Міністерка закордонних справ Німеччини, Анналена Бербок, висловила глибоке занепокоєння через дії ізраїльської армії в місті Рафах на півдні сектора Гази. Це заявлення було опубліковано на Tagesschau та поширено “Європейською правдою”. Бербок закликала Ізраїль приділяти більше уваги захисту цивільного населення під час свого наступу на Рафах.

Глава МЗС Німеччини про дії Ізраїлю в Рафаху
Глава МЗС Німеччини про дії Ізраїлю в Рафаху

“Люди там відчувають безпорадність, не мають куди йти і де сховатися. Захист цивільного населення має бути головним пріоритетом. Наразі цього не відбувається”, – підкреслила вона.

За її словами, такий стан речей становить серйозну загрозу не лише для мешканців Гази, а й для безпеки Ізраїлю. Нещодавно ЄС попередив Ізраїль, що подальша ескалація в Рафаху обов’язково призведе до погіршення відносин. Крім того, федеральний канцлер Олаф Шольц попередив ізраїльський уряд щодо можливості наземної операції в місті Рафах.

До цього Міністерство оборони США 8 травня заявило, що Вашингтон призупинив поставки наступної партії зброї Ізраїлю. У Білому домі вважають, що розгорнута операція Ізраїлю в Рафаху може не сприяти досягненню його основної мети – придушенню угруповання ХАМАС в Газі.

Раніше ми повідомляли:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *