Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Переповнені аеропорти на вихідних у Німеччині

1
2 місяці ago
Переповнені аеропорти на вихідних у НімеччиніПереповнені аеропорти на вихідних у Німеччині

Переповнені аеропорти на вихідних у Німеччині

Переповнені аеропорти на вихідних у Німеччині: після Великодня в німецьких аеропортах настає чергове велике пожвавлення. За даними асоціації аеропортів ADV, понад 2,5 мільйона пасажирів вирушать у подорож у довгі вихідні на честь свята Whitsun.

Переповнені аеропорти на вихідних у Німеччині

    Переповнені аеропорти на вихідних у Німеччині

Білий понеділок, або Pfingstmontag, 20 травня є державним святом у Німеччині, що означає, що більшість людей не працюють цього дня, а магазини будуть закриті. Оскільки свято випадає на понеділок, німці часто вирушають у подорож раніше. Це дає змогу максимально використати довгі вихідні, або навіть беруть у цей час щорічну відпустку, щоб продовжити час відпочинку.

За прогнозами, цього року кількість авіапасажирів зросте на п’ять відсотків порівняно з минулим роком. “Розвиток трафіку в довгий вікенд Whitsun показує, що бажання подорожувати у свята не слабшає”, – сказав керуючий директор АДВ Ральф Бейзель.

У зв’язку з ажіотажем німецькі аеропорти радять пасажирам виділяти значно більше часу на планування своєї подорожі. “Для спокійного початку відпустки пасажирам слід не тільки виділити більше часу на дорогу до аеропорту в день вильоту, а й запланувати запас часу на перебування в аеропорту”, – каже представник аеропорту Мюнхена.

У чому причина навантаження у аеропортах?

Пасажирам рекомендується пройти онлайн-реєстрацію перед вильотом і за можливості використовувати онлайн-реєстрацію багажу на стійці здачі багажу в аеропорту. Аеропорти також закликають пасажирів скоротити кількість ручної поклажі, щоб швидше проходити контроль.

За даними АДВ, незважаючи на зростаючі показники, авіаперевезення в Німеччині відновлюються повільніше, ніж у решті Європи, після пандемії Ковіду. Після пандемії витрати на розміщення в Німеччині – зокрема, збори за авіаційну безпеку і податок на повітряний рух – подвоїлися

“Це не може не мати наслідків”, – каже Бейзель з ADV. “Високий попит на польоти з боку приватних і ділових мандрівників компенсується слабкою пропозицією з боку авіакомпаній”. Пасажиропотік в аеропорту Франкфурта – найбільшому аеропорту Німеччини – у першому кварталі 2024 року також був на 15% нижчим, ніж 2019 року до початку поширення коронавірусу. Крім снігу та ожеледиці на початку року, авіаперевезення з Франкфурта особливо постраждали від різних страйків. Зокрема працівників Lufthansa та інших працівників аеропорту. Тим не менш, Fraport заявила, що в першому кварталі року її доходи зросли приблизно на 16 відсотків до 890 мільйонів євро.

Вас також зацікавить:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

1 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *