Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

PKP Cargo виходить зі спонсорських угод

0
2 місяці ago
PKP Cargo виходить зі спонсорських угод

PKP Cargo виходить зі спонсорських угод: виникли проблеми у  найбільшої вантажної компанії Польщі.

У найбільшої вантажної компанії Польщі виникли проблеми,  тому PKP Cargo виходить зі спонсорських угод. PKP Cargo припинила спонсорство ФК “Відзев” і Національного олімпійського комітету Польщі через фінансові труднощі, повідомляє Kolejowy Portal.

Компанія була спонсором футбольного клубу “Відзев” (Лодзь), який виступає в Екстраклясі, та Національного олімпійського комітету Польщі. “Проведений аналіз показав, що укладення більшості спонсорських договорів у 2023 році було абсолютно невиправданим, а в деяких випадках викликане приватними, політично мотивованими інтересами тодішніх членів правління PKP Cargo”, – зазначає видання.

На думку нового правління PKP Cargo, компанія не може собі дозволити такі витрати в умовах складної фінансової ситуації.

“Набагато важливіше зібрати кошти для виплати зарплат тисячам працівників PKP Cargo або погасити зобов’язання компанії за товари й послуги, необхідні для транспортної діяльності, ніж рекламувати логотип PKP Cargo на Сені або у Лодзькому воєводстві, як це робили наші попередники. Заощаджені мільйони злотих ми витратимо на важливіші цілі”, – сказала членкиня наглядової ради PKP Cargo Моніка Старецька.PKP Cargo виходить зі спонсорських угодPKP Cargo виходить зі спонсорських угод

У першому кварталі 2024 року PKP Cargo зазнала збитків у розмірі 118,1 млн злотих ($30 млн), її дохід зменшився на 25% до 1,18 млрд злотих ($300 млн).

“Ми стикаємося з наслідками неправильних рішень попереднього керівництва. Одним із них була відмова від договору купівлі-продажу Orlen KolTrans. Якби це заплановане придбання відбулося, компанія Lotos Kolej, яка придбала Orlen Koltrans, не була б нашим конкурентом. У результаті ми втратили значну частку ринку перевезень палива. Ще однією помилкою було переконання, що ми не повинні ремонтувати рухомий склад конкурентів. У результаті вони створили власні сервісні бази, а наші центри обслуговування втратили рентабельність”, – розповів виданню Rynek Kolejowy Мацей Янкевич, який керував компанією з лютого до травня цього року.

11 квітня стало відомо про проблеми у найбільшої польської компанії Orlen. Її швейцарська дочірня компанія OTS заплатила 1,6 млрд злотих (близько $400 млн) неперевіреним контрагентам, які виявилися шахраями. У звітності Orlen це було завуальовано як “одноразове списання” від нафтової угоди, підписаної швейцарською дочірньою компанією. Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск сказав, що у нього “волосся стало дибки”, коли він дізнався про цю аферу. 11 квітня керівником Orlen став член наглядової ради Укрнафти.

Перевірка студентів у Польських університетах https://uineu.org/2024/05/16/perevirka-studentiv-u-polskyh-universytetah/

Як іноземцю отримати кредит на житло https://uineu.org/2024/05/16/yak-inozemczyu-otrymaty-kredyt-na-zhytlo/

Рекорд у експорті лохини до Польщі https://uineu.org/2024/05/16/rekord-u-eksporti-lohyny-do-polshhi/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *