Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Поляки мають бути нагороджені Нобелівською премією

1
2 місяці ago

Міністр оборони Польщі, Владислав Косіняк-Камиш, висловив думку про те, що поляки мають бути нагороджені Нобелівською премією миру за свою допомогу українцям.

У відповідь на запитання про продовження польської підтримки України на пресконференції в Познані, Косіняк-Камиш зазначив, що “підтримка та допомога мають бути взаємними, це принцип взаємної підтримки”. Він підкреслив, що гуманітарна та військова допомога мають важливе значення.

За його словами, поляки мають бути нагороджені Нобелівською премією миру за їхню допомогу українцям після початку повномасштабної агресії Росії проти України, оскільки це було “надзвичайним в історії та історії людства”.

“Гуманітарна допомога буде продовжена – є фонди, громадські організації, і дуже позитивна активність багатьох добре налаштованих людей, за що я дуже вдячний”, – додав він.

Щодо військової підтримки українців, Косіняк-Камиш підкреслив, що вона також буде продовжена.

Міністр зауважив, що їхній підхід є прагматичним, виокремивши його як захист Польщі та зміцнення східного флангу НАТО.

“Чим більше успіхів матиме Україна…, тим більш безпечною стане Польща, що входить у нашу стратегію безпеки”, – підкреслив він.

Глава Міноборони наголосив, що розбіжності між Варшавою та Києвом стосуються економічних питань. Військова та гуманітарна допомога є «безперечною».
“Ми відкриті до різноманітних концепцій, співпраці, інвестування в Україну, допомоги у відбудові, і ми очікуємо такої відкритості для польських компаній. Ми також очікуємо партнерства та переговорів, а не недобросовісної конкуренції, ми не погоджуємося на недобросовісну конкуренцію з боку України, – сказав Косіняк-Камиш у Познані.

Підтримка і допомога мають бути солідарними, і це двосторонній принцип, сказав голова PSL у столиці Великої Польщі.

Повідомляється, що Україна та Польща в даний час працюють над двосторонньою безпековою угодою.

Українці покидають Польщу: вже менше мільйона https://uineu.org/2024/05/14/ukrayinczi-pokydayut-polshhu-vzhe-menshe-miljona/

Їдьте з тракторами до Брюсселя – посол Польщі https://uineu.org/2024/05/14/yidte-z-traktoramy-do-bryusselya-posol-polshhi/

Необхідність укріплення східного кордону Польщі https://uineu.org/2024/05/14/neobhidnist-ukriplennya-shidnogo-kordonu-polshhi/

 

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

1 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *