Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Пожежі у Польщі: причетність іноземних держав

0
2 місяці ago
Пожежі у Польщі: причетність іноземних держав

Пожежі у Польщі : випадковість чи ні?

У Польщі розглядають можливість іноземного втручання у ситуацію з серією пожеж, які відбулися в країні недавно. Пожежі у Польщі сталися в останні дні у Варшаві та містечку Семяновиці-Шльонські.

Влада не виключає, що ці пожежі у Польщі можуть бути пов’язані з активністю ворожих іноземних сил. Цю інформацію передає RMF24.

Під час пресконференції нового голови Міністерства внутрішніх справ Томаша Семоняка запитали, чи проводять польські служби розслідування стосовно можливого залучення іноземних осіб до цих пожеж.

Семоняк повідомив, що зранку неділі він у зв’язку з Агентством внутрішньої безпеки (ABW), щоб розглянути всі можливі сценарії.

“Поки рано робити висновки. Розслідування триває, і ми зобов’язані дізнатися всю правду. Ми будемо тримати вас в курсі. У нас є декілька версій, і ми маємо аналізувати кожну з них, усвідомлюючи складність ситуації”, – заявив Семоняк.Пожежі у Польщі: причетність іноземних держав

Він також згадав про події з початку цього року, коли ABW затримав і пізніше суд арештував особу, яка намагалася підпалити будинок у Вроцлаві. Ця особа виявилася громадянином України, що діяв за вказівками російських спецслужб.

У п’ятницю виникла пожежа на сміттєзвалищі у Семяновиці-Шльонських. Пожежа охопила близько 6 000 квадратних метрів звалища. Там, за оцінками міської влади, зберігалося незаконно кілька тисяч тонн різних речовин у різних контейнерах, а також стільки ж пластикових відходів. Серед них були речовини на нафтовій основі, розчинники та фарби. Чорний дим з цього звалища було видно за багато кілометрів.Пожежі у Польщі: причетність іноземних держав

О 3:30 ранку в неділю сталася пожежа в торговому центрі на вулиці Маривільській у Варшаві, де розташовувалося понад 1 400 магазинів і пунктів обслуговування.

Також горів завод із сортування сміття та будівельних матеріалів у Секерках. Пожежа охопила сміттєзвалище площею 25×30 квадратних метрів. У лісі Кампінос у селі Яноувек згоріло 2 500 квадратних метрів лісу.

Під час пресконференції Томаша Сємоняка, ще одна пожежа спалахнула в Гродзіську Мазовецькому – у середній школі. Також в Познані вибухи і пожежі затримали 9 студентів і викладачів Школи аспірантів Державної пожежної служби.

ДТП у Варшаві – загинуло двоє українців https://uineu.org/2024/05/07/dtp-u-varshavi-zagynulo-dvoye-ukrayincziv/

Загроза РФ для польських кордонів – Боррель https://uineu.org/2024/05/07/zagroza-rf-dlya-polskyh-kordoniv/

Почали видавати закордонні паспорти українцям вибірково https://uineu.org/2024/05/07/pochaly-vydavaty-zakordonni-pasporty-ukrayinczyam-vybirkovo/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *