Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Способи грошових переказів з Польщі

1
2 місяці ago
Способи грошових переказів з Польщі

Традиційні банки чи сучасні альтернативи: популярні способи грошових переказів з Польщі

Сьогодні в Польщі проживає велика кількість українців, і багато з них регулярно здійснюють міжнародні грошові перекази як додому, так і в інші європейські країни. Під час таких операцій часто використовуються польські банки, зокрема один із найбільших – PKO Bank Polski. У цій статті розглянемо, як здійснювати міжнародні перекази за допомогою PKO Bank Polski та інші популярні способи грошових переказів з Польщі

Клієнти PKO Bank Polski, які переказують гроші безпосередньо на картки українських користувачів Кредобанку або ПриватБанку, звільнені від комісійних зборів. Однак ті, хто обирає перекази SWIFT або SEPA, змушені платити додаткову комісію в розмірі від 0,4%.

Додаткова плата також стягується за перекази на картки та рахунки інших банків. Її розмір залежить від кількох факторів:

  • Банку-отримувача
  • Типу рахунку
  • Валюти переказу

Наприклад, якщо користувач хоче надіслати злоті на картку українських банків (крім Кредобанку та ПриватБанку), мінімальна комісія становитиме 25 злотих.

Способи грошових переказів з Польщі: вигідні альтернативи

Окрім традиційних банківських переказів, існують сучасні альтернативи, які можуть бути вигіднішими. Вони часто пропонують нижчі комісії та швидші терміни виконання операцій. До таких альтернатив належать:

  • Онлайн-сервіси грошових переказів (наприклад, TransferWise, Revolut)
  • Мобільні додатки для переказів (наприклад, PayPal, Western Union)
  • Спеціалізовані платіжні системи

Кожен із цих варіантів має свої переваги та недоліки, тому перед вибором способу переказу коштів варто детально ознайомитися з умовами та тарифами кожного сервісу.

Комісії та додаткові збори: що потрібно знати

Комісії та додаткові збори можуть варіюватися залежно від способу, суми переказу та валюти. Традиційні банки, такі як PKO Bank Polski, часто включають націнку в свої обмінні курси. Ці курси зазвичай менш вигідні порівняно із середнім ринковим, але користувачі, які не мають часу шукати альтернативи, часто погоджуються на такі умови. У результаті прихована комісія може суттєво збільшити витрати, навіть якщо відправник цього не усвідомлює.

Точний відсоток курсової націнки, яка застосовується до транзакцій, зазвичай не розголошується. Проте клієнти можуть оцінити різницю, порівнюючи обмінний курс, вказаний банком, із середньоринковим. Це можна зробити за допомогою онлайн-конвертерів валют.

Під час переказу коштів з картки PKO Bank Polski в Україну можуть виникнути додаткові витрати. Окрім комісії та націнки обмінного курсу, можуть стягуватися комісії банків-посередників або банку одержувача. Точну суму цих витрат заздалегідь передбачити складно.Способи грошових переказів з Польщі

Терміни здійснення міжнародного переказу

Здійснення міжнародних переказів через PKO Bank Polski може становити від кількох годин до кількох днів, залежно від багатьох факторів, включаючи країну одержувача та обраний спосіб переказу.

Перекази з рахунків або через каси відділень PKO Bank Polski на картки Кредобанку обробляються протягом 40 хвилин до 2 годин. SWIFT-перекази можуть тривати до 5 днів. Це може бути незручно у разі непередбачуваних обставин.

Як здійснити переказ коштів в Україну через PKO Bank Polski

Щоб здійснити переказ, відправник повинен отримати доступ до додатку IKO– платформи онлайн-банкінгу PKO Bank Polski. За його допомогою можна здійснювати перекази коштів на номер IBAN віртуального рахунку одержувача. Також власники карток польського банку можуть надсилати гроші в Україну через систему SWIFT, вибравши відповідне меню в мобільному додатку IKO і ввівши необхідні дані для транзакції.

TransferGo – сучасна альтернатива

TransferGo є оптимальним вибором для тих, хто бажає переказувати гроші в будь-який час і з будь-якого місця. Використання сервісу є зручним та інтуїтивним, а професійна міжнародна команда надає підтримку рідною мовою користувача. Крім зручності, TransferGo забезпечує безпеку транзакцій, використовуючи наскрізне шифрування для захисту даних клієнтів. Завдяки цьому сервіс завоював довіру понад 7 мільйонів користувачів по всьому світу та став сучасною альтернативою традиційним банкам.

Масові звільнення у Польщі https://uineu.org/2024/05/16/masovi-zvilnennya-u-polshhi-prychyny/

Причина зернового конфлікту Польщі та України https://uineu.org/2024/05/16/prychyna-zernovogo-konfliktu-polshhi-ta-ukrayiny/

У Польщі знайшли скарби XVIII століття https://uineu.org/2024/05/16/u-polshhi-znajshly-skarby-xviii-stolittya/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

1 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *