Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

У політика Бистроня з партії АдН проводять обшуки

3
2 місяці ago
У політика Бистроня з партії АдН проводять обшукиУ політика Бистроня з партії АдН проводять обшуки

У політика Бистроня з партії АдН проводять обшуки

Петра Бистроня, який обіймає посаду другого номера в списку правопопулістської партії “Альтернатива для Німеччини” (“АдН”) на європейських виборах, опинився під обшуками, які були ініційовані прокуратурою Мюнхена. За повідомленнями, опублікованими у Spiegel та “Європейській правді”, дії Бистроня розглядаються у зв’язку з підозрою в корупції та відмиванні коштів.

Зранку 16 травня правоохоронні органи проводять обшуки у приміщеннях, пов’язаних з ним, розташованих у Берліні, Баварії, на Майорці та в офісі у Бундестагу. Близько 70 правоохоронців задіяні у цій операції.

У політика Бистроня з партії АдН проводять обшуки
У Бистроня з партії АдН проводять обшуки

За звітами видання, на Бистроня лягла підозра у зв’язку з його зв’язками з медіаресурсом Voice of Europe, який за словами чеських спецслужб використовувався як інструмент російської пропаганди та дезінформації в Європі. Цей ресурс також підозрюється у наданні фінансової підтримки кандидатам, серед яких був і Бистронь. Він часто виступав на Voice of Europe та відстоював різні позиції, серед яких критика дій уряду.

Чеські спецслужби заявили, що мають відео- та аудіодокази фінансових транзакцій Бистроня, проте сам політик заперечує всі звинувачення. Spiegel також вказує на давні зв’язки Бистроня з Віктором Медведчуком та його візити до нього в гості.

Розслідування, яке триває, має встановити, чи порушив Бистронь німецьке законодавство. Для цього, згідно з чинними правилами, необхідно буде довести не лише факт отримання коштів, але й їхнє отримання в обмін на певні послуги, пов’язані з його політичним мандатом.

Більше того, ймовірно, що медіакомпанія надавала фінансову підтримку кандидатам, зокрема Бистроню, у виборах до Європарламенту. Журналісти зазначають, що Чеські служби мають аудіо- та відеодокази відмивання грошей. Сам Бистронь відкидає всі звинувачення.

Наша читацька рекомендація:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

3 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *