Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Злетів найбільший у світі літак у Польщі

0
2 місяці ago
Злетів найбільший у світі літак у Польщі

У Польщі злетів найбільший у світі літак з військовими

Злетів найбільший у світі літак у Польщі: військовий літак Антонов Ан-124 вилетів з країни, перевозячи військовослужбовців 3-ї флотилії кораблів, які повинні були приєднатися до інших військових НАТО в Естонії для участі в навчаннях.

Відео зльоту літака опублікував Генеральний штаб Збройних сил Польщі у соціальних мережах.

Військовослужбовці приєдналися до 14-тисячного військового штабу НАТО, який тренувався захищати Балтійське море. Ці навчання є частиною найбільших маневрів Альянсу з часів холодної війни. Антонов Ан-124 є найбільшим літаком у світі після того, як Ан-225 “Мрія” був знищений під час атаки на аеропорт Гостомель в Україні. Цей потужний літак має вражаючі параметри: довжина 69 метрів, розмах крил 73 метри, і максимальна швидкість до 860 км/год. Він може підніматися на висоту до 14 000 метрів з максимальним навантаженням.

Антонов Ан-124 часто здійснює польоти до різних країн, привертаючи увагу десятків тисяч людей, не лише фанатів авіації. Цей літак є важливим для перевезення великих вантажів і військової техніки по всьому світу.

У січні 2024 року в аеропорту Лодзі приземлився Ан-124 “Руслан” – найбільший транспортний літак у світі, який належить авіакомпанії «Авіалінії Антонова».

Лодзінський аеропорт імені Реймонта похизувався велетенським гостем у соцмережах.

На сьогодні Ан-124 “Руслан”, який вчора вдень приземлився в Лодзі, є найбільшим транспортним літаком у світі. Два роки тому найбільшим вантажним літаком був Ан-225 “Мрія”, але в перші дні російського нападу на Україну під час боїв в аеропорту Гостомеля “Мрію” було знищено. Таким чином, літак Ан-124 “Руслан” став найбільшою вантажною машиною у світі. Український “Руслан” розроблений ще у радянські часи КБ Антонов. Літак має розмах крил понад 73 метри і довжину понад 69 метрів. Його випуск було розпочато з 1985 року. Кілька таких гігантів літають по всьому світу.

Білорусь планує штурмувати кордон Польщі. https://uineu.org/2024/05/15/bilorus-planuye-shturmuvaty-kordon-polshhi/

Угода про гарантії безпеки України та Польщі https://uineu.org/2024/05/17/ugoda-pro-garantiyi-bezpeky-ukrayiny-ta-polshhi/

В Польщі затримали російського дезертира https://uineu.org/2024/05/16/v-polshhi-zatrymaly-rosijskogo-dezertyra/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *