Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Поляки ще можуть відновити акції протестів

0
2 місяці ago
Поляки ще можуть відновити акції протестів

Поляки ще можуть відновити акції протестів на кордоні з Україною. Навіть після розблокування пунктів пропуску у зв’язку з справою з польськими фермерами.

Генеральний директор Української аграрної конфедерації Павло Коваль висловив свої думки у Поляки ще можуть відновити акції протестівкоментарях щодо цієї ситуації для  УАК. Він вважає, що поляки ще можуть відновити акції протестів та намагатися знайти різні способи для цих дій.

“Поляки будуть намагатися знайти можливості та приводи, щоб знову активізувати свої протести”, – відзначив він.

Деякі польські протестувальники нещодавно розпочали голодування як прояв протесту проти імпорту української аграрної продукції до Польщі. А також проти зростання зеленого курсу.

“Очевидно, що для поляків це питання залишається актуальним і вони будуть намагатися активізувати свою діяльність”, – додав Павло Коваль.

Також він висловив здивування тим, що Міністерство аграрної політики та продовольства не надало офіційної відповіді на заяви заступника аграрного міністра Польщі. Міхал Колодзейчак наголошував на припиненні переговорів з Україною щодо експорту агропродукції. Павло Коваль припустив, що до складу переговорної групи можуть бути включені представники Офісу віцепрем’єра з євроінтеграції або Міністерства економіки.

Рішення Ради ЄС про продовження призупинення імпортних мит та квот на український експорт до Європейського Союзу на ще один рік є більш важливою подією, ніж одноосібні заяви представників Польщі. Це також підкреслив генеральний директор Української аграрної конфедерації

“Щодо країн, де можуть виникнути ускладнення, ми вже навчилися вирішувати логістичні завдання навіть без використання транзиту через Польщу”, – додав керівник УАК.

Поляки мають бути нагороджені Нобелівською премією https://uineu.org/2024/05/17/polyaky-mayut-buty-nagorodzheni-nobelivskoyu-premiyeyu/

Польща не передасть Україні системи Patriot https://uineu.org/2024/05/17/polshha-ne-peredast-ukrayini-systemy-patriot/

Пожежі у Польщі: причетність іноземних держав https://uineu.org/2024/05/17/pozhezhi-u-polshhi-prychetnist-inozemnyh-derzhav/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *