Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

У Польщі перевіряють працевлаштованих українців

1
2 місяці ago
У Польщі перевіряють працевлаштованих українців

У Польщі перевіряють працевлаштованих українців: деяким доведеться повернутися додому. Перевірки стосуються законності проживання та зайнятості іноземців.

Працівники прикордонної служби у Вроцлаві перевірили законність працевлаштування 426 іноземців у двох агентствах з працевлаштування. В результаті цих перевірок власники компаній були оштрафовані за порушення Закону про сприяння зайнятості та інститути ринку праці, а також їм загрожують кримінальні справи. Перевірку у вроцлавських компаніях проводили в частині законності ведення підприємницької діяльності іноземцями, доручення роботи іноземцям та виконання робіт іноземцями на території Республіки Польща.

У Польщі перевіряють працевлаштованих українців. Були виявлені порушення Закону про сприяння зайнятості на ринку праці Польщі.

У двох компаніях було перевірено 426 іноземців із різних країн, включаючи Україну, Узбекистан, Киргизстан, Туркменістан, Таджикистан, Казахстан, Білорусь, Азербайджан, Індію, Непал, Туреччину, Росію, Молдову та Болгарію. Результатом перевірок стало виявлення порушень законодавства у відношенні до 377 іноземців, – повідомило Головне управління прикордонної служби Польщі:

Декілька місяців інспекційної діяльності офіцерів включали співпрацю з різними інституціями та органами. Перш за все, проводився аналіз досьє працівників. На основі цього аналізу складалися протоколи перевірок, які детально описували стан легалізації праці для іноземців з віддалених країн. В результаті були виявлені порушення Закону про сприяння працевлаштуванню та інститутів ринку праці. Зокрема, невиконання зобов’язань щодо надання інформації суб’єктом, який доручає роботу іноземцю. У результаті цих порушень підприємців було оштрафовано на 5 тисяч злотих. Однак це ще не кінець для роботодавців. У майбутньому планується ініціювати кримінальні провадження за підозрами у сприянні перетину кордону та легалізації роботи та перебування іноземців на території Республіки Польща. Також буде розпочато адміністративне провадження, що зобов’язуватиме іноземців повернутися до країн походження.

Інтеграція українських дітей у польське суспільство:   https://uineu.org/2024/04/03/integracziya-ukrayinskyh-ditej-u-polske-suspilstvo/

Польща починає будувати бомбосховища: https://uineu.org/2024/04/04/polshha-pochynaye-buduvaty-bomboshovyshha/

Поляки звикають до можливості війни: https://uineu.org/2024/04/04/polyaky-zvykayut-do-mozhlyvosti-vijny/

 

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

1 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *