Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Дуда у Катарі заохочував бізнес до відбудови України

0
2 місяці ago
Дуда у Катарі заохочував бізнес до відбудови України

Дуда у Катарі заохочував бізнес до відбудови України: деталі у статті

Під час своєї подорожі Польщі Анджей Дуда Дуда у Катарі заохочував місцевий бізнес до відбудови України після війни. Президент виступав на брифінгу для ЗМІ у Досі, столиці Катару. Він зазначив, що обговорював з Qatar Investment Authority можливості для української відбудови, використовуючи досвід та ресурси Польщі.

“Сьогодні ми обговорювали з нашими партнерами з Qatar Investment Authority ситуацію в Україні. Я представив їм реалії Центральної Європи. Детально розповів про нашу співпрацю в межах Тримор’я, партнерів цієї ініціативи та можливості, які Польща може надати для інвестицій в Україну”, – підкреслив Дуда.

Президент зазначив, що обговорював з катарськими політиками та бізнесменами інфраструктуру Польщі, потенційні можливості розвитку країни. А також стосунки між Варшавою та Києвом і перспективи майбутнього України.

Він також висловив готовність Польщі до дій, спрямованих на відновлення України після воєнних руйнувань. Наголосив, що “зараз Польща є дуже привабливим партнером для тих, хто планує прийняти участь в реконструкції та відновленні України у майбутньому”.

Він також висловив переконання, що завдяки спільним зусиллям і підтримці Польщі Україна зможе захистити свій суверенітет та незалежність, ставши в майбутньому надійним партнером країни.

Крім того, польський уряд планує створити Раду з питань співпраці з Україною. Туди увійдуть представники наукової спільноти, бізнесу, влади та місцевого самоврядування.

За даними третьої оцінки збитків і потреб (RDNA3), проведеної українським урядом спільно зі Світовим банком, потреби на відновлення України вже становлять майже 486 мільярдів доларів.

Злетів найбільший у світі літак у Польщі https://uineu.org/2024/05/17/zletiv-najbilshyj-u-sviti-litak-u-polshhi/

PKP Cargo виходить зі спонсорських угод https://uineu.org/2024/05/17/pkp-cargo-vyhodyt-zi-sponsorskyh-ugod/

Поляки мають бути нагороджені Нобелівською премією https://uineu.org/2024/05/17/polyaky-mayut-buty-nagorodzheni-nobelivskoyu-premiyeyu/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *