Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

У Німеччині обурились заявою єврокомісара

0
2 місяці ago
У Німеччині обурились заявою єврокомісараУ НімечУ Німеччині обурились заявою єврокомісара

У Німеччині обурились заявою єврокомісара

Голова оборонного комітету Бундестагу, Марі-Агнес Штрак-Циммерман, висловила своє обурення і нерозуміння через використання єврокомісаром з кризового управління хештегу “солідарність ЄС” у дописі, що стосувався аварії гелікоптера з президентом Ірану на борту. Про це повідомляє “Європейська правда“.

У Німеччині обурились заявою єврокомісара
У Німеччині обурились заявою єврокомісара

У неділю ввечері єврокомісар Янез Ленарчич повідомив про активацію картографічної служби ЄС швидкого реагування на прохання Ірану після аварійної посадки вертольота, на борту якого перебували президент Ірану та міністр закордонних справ країни.

“На прохання Ірану про допомогу ми активуємо картографічну службу швидкого реагування ЄС CopernicusEMS у зв’язку з аварією гелікоптера, на борту якого, як повідомляється, перебували президент Ірану та міністр закордонних справ країни”, – написав Ленарчич у мережі X (Twitter).

У своєму дописі він використав хештег #EUSolidarity, що означає “солідарність ЄС”. Під цим дописом з’явилося багато обурених коментарів. Особливе обурення це викликало у німецькому парламенті.

Марі-Агнес Штрак-Циммерман висловила своє здивування: “Для мене є абсолютною загадкою, як Єврокомісія може демонструвати солідарність ЄС з Іраном. Який жалюгідний хештег, яка насмішка над хоробрими борцями за права людини в Ірані. Я чекаю на пояснення цього”, – написала вона.

Вона зазначила, що використання такого хештегу в цій ситуації є абсолютно недоречним. Нагадаємо, президент Європейської ради Шарль Мішель заявив, що європейські посадовці “пильно стежать” за новинами про “аварійну посадку” гелікоптера з двома високопосадовцями Ірану.

Іранське інформаційне агентство Mehr повідомило вранці 20 травня, що президент Ірану і міністр закордонних справ країни загинули внаслідок аварії вертольота 19 травня.

Вас також зацікавить:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *