Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Бербок та Зеленський обговорили фронтову ситуацію

0
2 місяці ago
Бербок та Зеленський обговорили ситуацію на фронтіБербок та Зеленський обговорили ситуацію на фронті

Бербок та Зеленський обговорили фронтову ситуацію

Бербок та Зеленський обговорили фронтову ситуацію. Президент України Володимир Зеленський та міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок під час її візиту до Києва обговорили ситуацію на фронті та військові потреби України, зокрема щодо систем протиповітряної оборони (ППО). Як повідомляє “Європейська правда“, Зеленський розповів про деталі зустрічі. Зеленський подякував Німеччині за підтримку в боротьбі України за незалежність.

Бербок та Зеленський обговорили ситуацію на фронті
Анналену Бербок було нагороджено орденом Ярослава Мудрого третього ступеня

“Ми обговорили ситуацію на фронті та найважливіші оборонні потреби України. Зокрема, йшлося про спільну ініціативу міністрів закордонних справ та оборони Німеччини щодо пошуку додаткових систем Patriot та інших ППО для України,” – підкреслив Зеленський.

Бербок запевнила, що Берлін повністю підтримує легітимність Зеленського як президента, незважаючи на те, що Україна не може проводити вибори через воєнний стан.

Це був вже сьомий візит Бербок до України від початку повномасштабної війни. Напередодні її приїзду, Берлін оголосив про ініціативу зі збору майже мільярда євро на посилення української ППО. Бербок також розповіла журналістам у Києві, що планувала відвідати Харків, але була змушена скасувати поїздку через проблеми з безпекою.

Вас також зацікавить:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *