Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Бербок відвідала зруйновану українську ТЕС

0
2 місяці ago
Бербок відвідала зруйновану українську ТЕСБербок відвідала зруйновану українську ТЕС

Бербок відвідала зруйновану українську ТЕС

21 травня міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок відвідала одну з найбільших українських теплоелектростанцій (ТЕС), яка була зруйнована внаслідок російського ракетного удару. Про це повідомляє DW, як пише “Європейська правда”. Міністр енергетики України Герман Галущенко розповів, що Росія завдала удару по станції в той час, коли Україні бракувало ракет для протиповітряної оборони. З 11 випущених ракет вдалося збити лише шість.

Бербок відвідала зруйновану українську ТЕС
Бербок відвідала зруйновану українську ТЕС

“Ми втратили більше 8 гігават потужності в системі. У години пікового споживання протягом робочих днів у нас виникають обмеження. Хоча ми можемо балансувати систему, це дуже складно. Ми вже готуємося до наступної зими – це те, що ми повинні робити,” – сказав Галущенко журналістам.

Бербок зазначила, що “російський терор цілеспрямовано знищує цивільну інфраструктуру.” “Навіть у теплі весняні дні ми бачимо, що споживання електроенергії доводиться скорочувати, оскільки всі ТЕС були пошкоджені прицільними атаками в останні місяці,” – наголосила вона.

Міністерка також пригадала свій візит до Харкова в 15-градусний мороз, коли бачила, як люди замерзали до смерті через припинення теплопостачання. “Можна тільки уявити, що станеться, якщо не вдасться запустити ці ТЕС до зими. Це буде катастрофічно для споживачів електроенергії та тепла,” – зазначила Бербок.

У вівторок Бербок вже всьоме з початку повномасштабного вторгнення Росії відвідала Україну. Вона закликала до посилення міжнародної підтримки України в сфері протиповітряної оборони, наголошуючи на необхідності захисту від подальших атак.

Рекомендуємо також переглянути слідуючі новини:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *