Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Глава МЗС Німеччини про легітимність Зеленського

0
2 місяці ago
Глава МЗС Німеччини про легітимність ЗеленськогоГлава МЗС Німеччини про легітимність Зеленського

Глава МЗС Німеччини про легітимність Зеленського

Анналена Бербок, міністерка закордонних справ Німеччини, дала пресконференцію у Києві, яку вона провела разом з українським колегою Дмитром Кулебою. Вона висловила ствердження, що у Німеччини немає жодних сумнівів у легітимності президента Володимира Зеленського. Навіть умови воєнного стану, що перешкоджають проведенню регулярних президентських виборів не є причиною невизнанання.

Глава МЗС Німеччини про легітимність Зеленського
Глава МЗС Німеччини про легітимність Зеленського

Бербок висловила переконання, що Україна бажає залишатися незалежною і вільною країною, але єдиним перешкоджаючим фактором є Володимир Путін. Він здійснив вторгнення в Україну та перешкоджає проведенню виборів. “Володимир Зеленський є законним президентом України. Ми стоїмо разом і будемо розв’язувати всі завдання, що стоять перед нами”, – підкреслила вона, обіцяючи підтримувати реформи, які проводить Україна.

 

Бербок наголосила, що як у конституції України, так і в багатьох інших країнах, в тому числі і в Німеччині, закріплено неможливість проведення виборів під час оголошеного воєнного стану. “Це дуже зловісна гра: ті, хто розпочали цей конфлікт і перешкоджають проведенню виборів, зараз намагаються накинути світу, що президент нелегітимний, тому що він не був переобраний”, – підкреслила Бербок.

Раніше Єврокомісія відхилила твердження російської пропаганди про нелегітимність президента Зеленського. Американські спецслужби зауважили, що останнім часом Росія активізувала свої дезінформаційні кампанії, спрямовані на дискредитацію президента Володимира Зеленського та ставлення під сумнів його легітимності.

Новини які вас також зацікавлять:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *