Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Пісторуіс обіцяє військову підтримку Латвії

0
2 місяці ago
Пісторуіс обіцяє військову підтримку ЛатвіїПісторуіс обіцяє військову підтримку Латвії

Пісторуіс обіцяє військову підтримку Латвії

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус під час свого візиту до Латвії, яка є партнером по НАТО, запевнив у підтримці з боку Німеччини. Про це повідомляє агентство DPA, посилаючись на “Європейську правду”. Пісторіус відвідав базу ВПС у місті Лієлварде, де заявив, що “безпека країн Балтії – це наша безпека”. На базі міністра поінформували про дислокацію німецьких пілотів, які захищають повітряний простір Естонії, Латвії та Литви, що межують із Росією.

Пісторуіс обіцяє військову підтримку Латвії
Пісторуіс обіцяє військову підтримку Латвії

“Наша співпраця є міцною. Німеччина і надалі підтримуватиме повітряне спостереження в країнах Балтії,” – сказав Пісторіус після зустрічі з міністром оборони Латвії Андрісом Спрудсом. Спрудс подякував Німеччині за лідерство в цій місії.

Раніше того ж дня Пісторіус спостерігав за тренувальним польотом двох німецьких винищувачів “Єврофайтер” у Лієлварде. Ці літаки захищають повітряний простір НАТО від можливих порушників і можуть піднятися в повітря за 15 хвилин.

Естонія, Латвія і Литва не мають власних винищувачів, тому їхні союзники по НАТО забезпечують безпеку повітряного простору на ротаційній основі з 2004 року, коли ці країни вступили до Альянсу. За даними ВПС Німеччини, з березня німецькі винищувачі 13 разів піднімалися в повітря, щоб ідентифікувати російські військові літаки над Балтійським морем.

Німеччина розмістила п’ять винищувачів “Єврофайтер” і близько 200 солдатів на військовому аеродромі, що знаходиться приблизно за 60 кілометрів на південний схід від столиці Латвії, Риги.

Вам також буде цікаво:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *