Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

У Німеччині зросла кількість правоекстремістських злочинів

0
2 місяці ago
У Німеччині зросла кількість правоекстремістських злочинівУ Німеччині зросла кількість правоекстремістських злочинів

У Німеччині зросла кількість правоекстремістських злочинів

За даними Міністерства внутрішніх справ Німеччини, кількість злочинів, мотивованих правою ідеологією, значно зросла минулого року. Статистичні дані свідчать, що кількість злочинів збільшилось майже на чверть порівняно з 2022 роком. Як повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Reuters, у 2023 році в Німеччині було зафіксовано 28 945 злочинів, пов’язаних із правим екстремізмом. Це на 23,21% більше, ніж у попередньому році.

У Німеччині зросла кількість правоекстремістських злочинів
У Німеччині зросла кількість правоекстремістських злочинів

Злочини, мотивовані лівою ідеологією, також зросли, хоча й меншою мірою. У 2023 році було зареєстровано 7777 таких злочинів, що на 11,48% більше, ніж у 2022 році. Статистика Міністерства внутрішніх справ Німеччини охоплює переважно правопорушення у сфері пропаганди, пошкодження майна, образи, розпалювання ворожнечі, примус або погрози, а також порушення правил проведення зібрань.

Кількість насильницьких злочинів, мотивованих як правою, так і лівою ідеологією, також зросла приблизно на однакову величину – на 8,55% та 8,79% відповідно. Оприлюднення цих даних відбулося після серії нападів на німецьких політиків, що сталися протягом останніх кількох тижнів на тлі кампанії перед виборами до Європейського парламенту.

Альтернатива для Німеччини збільшила популярність

За останній рік ультраправа партія “Альтернатива для Німеччини” різко збільшила свою популярність, ставши другою за популярністю партією в країні. Однак скандал, пов’язаний із обговоренням серед членів партії можливості депортації німців іммігрантського походження, негативно вплинув на її рейтинг.

Крім того, в останні тижні “Альтернатива для Німеччини” була замішана у кількох гучних справах, пов’язаних зі шпигунством на користь Китаю та торгівлею впливом на користь Росії.

Вас також зацікавить:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *