Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Чи надасть Шольц Україні Taurus?

0
2 місяці ago
Чи надасть Шольц Україні TaurusЧи надасть Шольц Україні Taurus

Чи надасть Шольц Україні Taurus?

Очільниця оборонного комітету Бундестагу Німеччини Марі-Агнес Штрак-Циммерманн вважає, що Німеччина могла б надавати більше підтримки Україні, і сподівається, що канцлер Олаф Шольц врешті змінить свою позицію щодо надання Україні далекобійних ракет Taurus.

Чи надасть Шольц Україні Taurus
Чи надасть Шольц Україні Taurus

В інтерв’ю для Politico, яке цитує “Європейська правда”, Штрак-Циммерманн розкритикувала Олафа Шольца за те, що він, на її думку, робить недостатньо для підтримки України. Вона особливо відзначила його опір щодо передачі Україні ракет Taurus.

Недавно Шольц підтвердив, що Німеччина не буде надавати ці крилаті ракети Україні. Штрак-Циммерманн висловила надію, що якщо ситуація зміниться, канцлер змінить свою думку. Вона зазначила, що якщо Шольц зрозуміє свою помилку, то буде шкодувати, що не надав згоду на передачу ракет раніше. “Надія помирає останньою”, – додала вона.

Депутатка підкреслила, що Німеччина могла б посилити допомогу не лише шляхом надання ракет Taurus, але й через інші способи, зокрема наданням боєприпасів для систем протиповітряної оборони. Хоча Німеччина вже зробила більше, ніж багато інших країн, вона вважає, що цього недостатньо.

Штрак-Циммерманн зазначила, що Шольц вважає, що Німеччина зробила багато, і що інші союзники також повинні докладати зусиль. Однак, вона підкреслила, що дискусії на цю тему неприйнятні, і важливо діяти спільно. Крім того, вона закликала Францію активізувати військову допомогу Україні, зазначивши, що її внесок не відповідає гучним заявам, які лунають з Парижа.

Раніше ми повідомляли:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *