Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Кількість депортацій з Німеччини виросла на 30%

0
2 місяці ago
Кількість депортацій з Німеччини виросла на 30%

Кількість депортацій з Німеччини виросла на 30%

У першому кварталі цього року в Німеччині було проведено значно більше депортацій осіб без статусу резидента, ніж у той самий період минулого року. За інформацією, що надійшла від Welt, з початку року кількість депортацій у Німеччині зросла майже на третину.

Кількість депортацій з Німеччини виросла на 30%
Кількість депортацій з Німеччини виросла на 30%

Станом на кінець березня цього року з Німеччини було депортовано 4791 особу без дозволу на проживання. Це на 34% більше, ніж у той же період минулого року. Протягом січня по березень найбільшу кількість громадян, які повертали до своїх країн, зареєстровано у Північній Македонії, за якою слідують Туреччина та Грузія.

Проте, варто відзначити, що не всі заплановані депортації відбулися. Протягом першого кварталу 7 048 осіб мали бути вислані, проте більшість з них не змогли бути знайдені, або рейси були скасовані. Медичні причини рідко використовувалися як виправдання.

Лівий політик Клара Бюнгер звинуватила федеральний уряд у “депортаційній манії”, зазначивши, що владі здається відсутність моральних заборон щодо цього питання.

Яка ситуація в Німеччині?

За даними Федерального міністерства внутрішніх справ, станом на березень в Німеччині перебувало близько 234 тисяч осіб. Вони повинні були покинути країну, із них 46 тисяч не мали дозволу на толерантне перебування. Люди з дозволом на толерантне перебування також повинні були покинути країну, але з різних причин, таких як відсутність документів або медичні обставини. Термін їхнього перебування в Німеччині завжди обмежений.

Також важливо відзначити, що кількість нових заяв на отримання притулку в Німеччині значно зменшилася у першому кварталі 2024 року порівняно з минулим роком. У всій Європейському Союзі за 2023 рік зареєстровано понад мільйон заявок на отримання притулку від громадян третіх країн. Це на 20% більше, ніж у 2022 році, але все ще менше, ніж під час піку міграційної кризи внаслідок війни у Сирії.

Вас також зацікавить:

 

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *