Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Міністр оборони Німеччини побував у Литві

0
2 місяці ago
Міністр оборони Німеччини побував у ЛитвіМіністр оборони Німеччини побував у Литві

Міністр оборони Німеччини побував у Литві

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус відвідав Литву, де зустрівся з командуванням бригади Бундесверу. Ця бригада буде розміщена в Литві до 2027 року, коли там планується створити постійний військовий контингент. Як повідомляє “Європейська правда” з посиланням на DPA, під час свого візиту Пісторіус виступив перед військовослужбовцями, яких очолює полковник Андре Гастенрат. У своїй короткій промові міністр зазначив, що “ми на правильному шляху”.

Міністр оборони Німеччини побував у Литві
Міністр оборони Німеччини побував у Литві

Пісторіус висловив велике задоволення роботою військових: “Я дуже задоволений тим, що ви тут робите. Це зразково, це безпрецедентно в історії ФРН та Бундесверу”, – сказав він. Після цієї зустрічі міністр відправився на литовську військову базу в Пабраде. Тут німецькі солдати беруть участь в оборонних навчаннях НАТО Steadfast Defender, які є найбільшими навчаннями НАТО з часів завершення холодної війни.

Під час свого нещодавнього візиту до Сполучених Штатів Пісторіус наголосив на готовності Німеччини взяти на себе більшу військову відповідальність за безпеку. Він закликав Вашингтон не відмовлятися від своїх безпекових зобов’язань у Європі. Пісторіус також згадав про збільшення оборонних витрат Німеччини до понад 2% ВВП, підготовку до постійного розміщення бригади в Литві та лідерство в європейській ініціативі з протиповітряної оборони “Небесний щит”.

На початку квітня до Литви прибули перші підрозділи німецької бригади. Вони розмістилися у Вільнюсі та відповідають за планування передислокації бригади до Литви і координацію вимог до військової інфраструктури. За оцінками ЗМІ, розміщення німецької бригади в Литві може коштувати близько 11 мільярдів євро.

Наша читацька рекомендація:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *