Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німеччина поки не визнає Палестину

0
2 місяці ago
Німеччина поки не визнає ПалестинуНімеччина поки не визнає Палестину

Німеччина поки не визнає Палестину

В даний момент Німеччина не планує наслідувати рішення Норвегії, Іспанії та Ірландії про визнання незалежної Палестинської держави. Цю інформацію передає  DW, посилаючись на Welt. Представниця німецького МЗС, виступаючи вчора у Берліні, зазначила, що “Німеччина залишається прихильником ідеї самостійної держави Палестина”, але рішення про визнання буде розглядатися лише під час політичного процесу шляхом досягнення становлення держави.

Німеччина поки не визнає Палестину
Німеччина поки не визнає Палестину

Вона також підкреслила, що Німеччина вже давно підтримує створення та реформування палестинських інститутів. За її словами, лише власна державність за концепцією “двох держав для двох народів” створить умови для мирного та безпечного співіснування палестинців та ізраїльтян. Необхідність активних дій у цьому питанні нині важливіша, ніж будь-коли раніше, зауважила представниця МЗС.

Нагадаємо, що на голосуванні Генеральної Асамблеї ООН 143 країни підтримали нові “права і привілеї” для палестинців. Утрималися від голосування Німеччина, Австрія, Британія, Італія та Україна. За США, Ізраїль, Угорщина та Чехія.

Іспанія, Ірландія та Норвегія оголосили про визнання Палестинської держави. Словенія та Мальта також висловили намір визнати Палестину.

Відповідно до реакції Ізраїлю, він викликав своїх послів з Ірландії та Норвегії на консультації через їх рішення визнати Палестину. Міністерство закордонних справ Ізраїлю також запросило представників Іспанії та Норвегії для обговорення цього питання.

Вам також буде цікаво дізнатись:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *