Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Польща планує зменшити БМП до 44 штук

0
2 місяці ago
Польща планує зменшити БМП до 44 штук

Польща планує зменшити БМП до 44 штук – польські військові розглядають перспективи розвитку бронетанкових сил.

В батальйоні Армії є 58 танків, але Польща планує зменшити БМП до 44 штук.

На заході Defence24Day в Польщі відбулася панельна дискусія під назвою “Польська бронетехніка: як озброїти шість дивізій”, яку модерував заступник головного редактора Defence24 Якуб Павловскі. Основні погляди та думки учасників цієї дискусії були викладені в окремій публікації порталу Defence24, яка надала цікаву перспективу.

Учасники дискусії акцентували увагу на якісних характеристиках, особливо в контексті модернізації бронетехніки Війська Польського. Головні моменти обговорення ми збережемо нижче.

Спочатку польські військові висловили дивний парадокс: на їхню думку, переоснащення військових на нову техніку завжди виявляється складнішим, ніж підготовка з нуля. Цікаво, що наразі польські танкісти навчаються експлуатувати M1 Abrams на спеціальних тренажерах, орендованих у США.  Поки очікується обладнання, виготовлене на замовлення Війська Польського.

Основним центром підготовки польських танкістів є Навчальний центр Сухопутних військ у Познані. Проте в цьому році планується відкриття спеціалізованого навчального закладу у місті Свентошув (Нижня Силезія). Польські військові неофіційно називають його “бронетанковим Top Gun”. Там екіпажі танків будуть тренуватися не лише на індивідуальному рівні, але й на рівні взводів.

Цікаво, що в даний час Військо Польське проводить експеримент зі складом своїх бронетанкових та механізованих батальйонів. Зараз у поляків по штату у таких підрозділах є 58 танків або БМП, але тепер вони бажають перевірити, яким буде результат при складі в 44 машини.

Проте здається, що результат цього експерименту буде відносно передбачуваним. Польські військові відкрито заявляють, що вважають оптимальним для мирного періоду саме склад з 58 танків або БМП. Це забезпечує необхідну бойову потужність і спрощує формування бригадних бойових груп.

ґпольські військові підкреслюють, що в сфері озброєння вони вважають найоптимальнішим калібром для танкових гармат 120-125 мм. Оскільки збільшення калібру призводить до зменшення кількості боєприпасів, які може перевозити танк.

Крім цього, поляки вирішили акцентувати увагу на розробці програмованих боєприпасів для танків та бронемашин. Також вони не планують зробити абсолютний наголос на використанні безпілотних літальних апаратів (БПЛА) та наземних дронів для підтримки бронетанкових підрозділів. Ці безпілотники не є стійкими до впливу засобів радіоелектронної боротьби (РЕБ).

У Польщі знайшли скарби XVIII століття https://uineu.org/2024/05/16/u-polshhi-znajshly-skarby-xviii-stolittya/

Способи грошових переказів з Польщі https://uineu.org/2024/05/17/sposoby-groshovyh-perekaziv-z-polshhi/

Злетів найбільший у світі літак у Польщі https://uineu.org/2024/05/17/zletiv-najbilshyj-u-sviti-litak-u-polshhi/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *