Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Польщі бракує працівників для сезонної роботи

0
2 місяці ago
Польщі бракує працівників для сезонної роботи

Польщі бракує працівників для сезонної роботи  у готельній сфері. Однією з причин цього є відтік українських працівників до інших країн. Навіть за зарплатою у 1400 євро у польських готелях важко знайти персонал, повідомляє bankier.pl.

Готельна індустрія Польщі стикається з нестачею робочих рук. Багато працівників покинули компанії під час пандемії, коли готелі відкривалися й закривалися. Вони знайшли більш стабільну роботу в інших галузях і не мають більшого бажання повертатися в готелі. Лише у ролі гостей.

Польщі бракує працівників для сезонної роботи:  особливо актуально це влітку.Не вистачає працівників на рецепції, у кухні, барах, серед покоївок – це видно з великої кількості оголошень про сезонну роботу. Також пропонуються різні пільги, включаючи приватну медичну допомогу, знижки на навчання, товари та послуги компаній. А також співфінансування спортивних заходів, курсів, тренінгів і т. д. Проте вирішення проблеми з кадрами залишається актуальним.

“При пошуку співробітників ми пропонували близько 6 тисяч злотих (1400 євро). Але навіть такі зарплати не залучають людей. Знаходити персонал важко”, – розповідає Яцек Голубовський, власник пансіонатів на півострові Хель.

Заробітчани з України виїжджають, а молодь знає свої права. Демографія в Польщі показує тенденцію старіння суспільства, але брак робочих рук залишається. Є ті, хто сподівався на допомогу заробітчан зі Сходу, особливо українців, але це було лише тимчасове рішення. Суттєвий злив працівників з України з галузі послуг.

«Це пов’язано із зменшенням інтересу громадян України до роботи в Польщі. Вони вирушають у пошуках кращих заробітків до Німеччини, Скандинавії та Канади», – каже Моніка Баніш з Personnel Service. «Зарплата в розмірі 6000 злотих є хорошою в Польщі, але в Німеччині чи Нідерландах мінімальна заробітна плата складає близько 1,5 тисячі євро (приблизно 6,5 тисяч злотих). Це відправний пункт, але фактично можна заробити набагато більше».

Іншим аспектом є підвищення освідомленості працівників щодо їхніх прав та змін, які відбулися на ринку праці.

«Молодь тепер добре орієнтується у своїх трудових правах і уникає роботи на невеликих підприємствах. Наприклад, в морській сфері контракти все ще часто укладаються на очах і перерви та час для відпочинку недостатні. Таке ставлення до праці швидко стає відомим», – розповідає Агнешка Машнер-Папроцька, президент готелю біля моря та регіональний директор Польської господарської палати.

«Рекрутинг вимагає постійного зусилля. Це вже не ті часи, коли працівник приходив із резюме під пахвою», – підкреслює Машнер-Папроцька.

«Пошук має бути активним. Це означає постійно представляти пропозиції роботи, виходити на зв’язок зі школами, пропонувати програми стажування. Люди, які вступають у готельні школи, ще не обов’язково вирішують, чи залишатися в цій галузі. Однак деякі з них вирішують спробувати. Після того, як вони з’ясують свої можливості, вони стають кваліфікованими фахівцями», – додає вона.

Польща планує затопити частину кордону https://uineu.org/2024/05/23/polshha-planuye-zatopyty-chastynu-kordonu/

Затримано 9 підозрюваних у саботажі на користь Росії https://uineu.org/2024/05/23/zatrymano-9-pidozryuvanyh-u-sabotazhi-na-koryst-rosiyi/

Україна наростила імпорт сирів з Польщі. https://uineu.org/2024/05/23/ukrayina-narostyla-import-syriv-z-polshhi/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *