Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Польське кафе заборонило вхід дітям до 13 років

0
2 місяці ago
Польське кафе заборонило вхід дітям до 13 років

Польське кафе заборонило вхід дітям до 13 років: в чому причина

Польське кафе в Щецині заборонило вхід дітям до 13 років. Власники пояснюють це рішення неадекватною поведінкою дітей та бажанням забезпечити комфорт для котів.

Це не перший раз, коли кафе встановлює вікові обмеження. Вже з грудня минулого року вони почали вводити обмеження для молодших відвідувачів, але це не принесло очікуваних результатів. Тепер вхід дітям до 13 років абсолютно заборонено. Діти можуть спробувати потягнути за хвіст або вухо кота, занадто сильно стиснути його, дратувати або кидати у нього предмети. Це може призвести до поранень тварини, тому власники закладу вжили відповідних заходів забезпечення безпеки котів та заборонили вхід дітям у кафе.

Кафе з тваринами стали досить популярними у багатьох містах. Там пропонують не лише каву, але й можливість провести час з котами, яких відвідувачі можуть прихистити. Дослідження показують, що взаємодія з тваринами може допомогти знизити рівень стресу і тривоги. А також підвищує настрій та поліпшити загальний стан емоційного та психічного здоров’я.

Це не єдиний заклад у Польщі, що встановлює обмеження для відвідувачів. Так, минулого року один із варшавських магазинів заявив про введення плати за вхід для всіх покупців, чим викликав обурення відвідувачів.

Ця ідея викликала справжнє обурення серед людей. Садовий центр Flora Point – Świat Roślin, що розташований у варшавському районі Вавер, переживає справжній пік напередодні свят. Щорічно він влаштовує вражаючі різдвяні декорації та виставки, які привертають багато відвідувачів, особливо дітей. Багато людей приходять до центру, щоб лише помилуватися, не намагаючись зробити жодних покупок. Це призводить до переповнених крамниць, через які покупцям доводиться проходити, щоб знайти потрібні товари. Тому мережа вирішила ввести оплату за вхід. За їхньою логікою, якщо ви просто хочете зайти і подивитися, то придбайте квиток на Різдвяну виставку. Якщо ж ви зробите покупку, вартість квитка буде автоматично віднята з вашого чеку.

Масовий від’їзд українців військового віку з Польщі https://uineu.org/2024/05/14/masovyj-vidyizd-ukrayincziv-vijskovogo-viku-z-polshhi/

Що можна ввозити до Польщі з України https://uineu.org/2024/05/15/shho-mozhna-vvozyty-do-polshhi-z-ukrayiny/

Як відкрити фірму в Польщі в 2024 році https://uineu.org/2024/05/15/yak-vidkryty-firmu-v-polshhi-v-2024-roczi/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *