Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Військові допоможуть у ліквідації наслідків граду

0
2 місяці ago
Військові допоможуть у ліквідації наслідків граду

Польські військові допоможуть у ліквідації наслідків руйнівного граду. Міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш оголосив, що Збройні Сили країни приєднаються до надання допомоги постраждалим.  А також військові допоможуть у ліквідації наслідків граду.

Після шторму в місті Гнєзно та прилеглих районах військові мобілізуються для надання допомоги потерпілим та вирішення наслідків стихії. “В найближчі дні ми зберемо кризовий штаб, де будуть прийняті необхідні рішення та видача відповідних директив для підрозділів підтримки”, – додав міністр.

Ще у понеділок Польський Інститут метеорології та водного господарства попереджав про можливість грози з градом для воєводств, розташованих у центрі та на півночі країни.

У Гнезно та навколишніх районах рятувальні служби отримали близько 200 викликів, пов’язаних із негодою. Більшість з них стосувалися необхідності відкачування води з підтоплених підвалів, квартир та комерційних будівель. Місцеві фермери вже повідомили про серйозні збитки – багато фруктових садів зазнали значних пошкоджень.

На півночі та у центральній частині Польщі 20 травня тривали грози з сильними зливами та градом. Це призвело до введення попереджень для місцевого населення.

“Для Великопольського, Куявсько-Поморського та Любуського воєводств підвищено рівень небезпеки. Прогнозуються грози з сильними опадами до 80 мм, поривами вітру до 70 км/год і градом”, – зазначили у відомстві. Тільки у місті Гнезно та навколишніх районах рятувальники отримали близько 200 викликів через стихійне лихо. Більшість звернень стосувалися відкачування води із підтоплених підвалів, квартир та комерційних приміщень. Кароль Кежковський, речник Головної пожежної охорони Польщі, під час інтерв’ю з RMF FM закликав мешканців перевіряти погодний прогноз у своєму регіоні та бути обережними.

“Якщо ви помітили чорну хмару, сильний, поривчастий вітер та дощ – це сигнал для нас, щоб якнайшвидше сховатися в приміщенні”, – застеріг він.

Фермери мають великі збитки після граду https://uineu.org/2024/05/23/fermery-mayut-velyki-zbytky-pislya-gradu/

Польща планує зменшити БМП до 44 штук https://uineu.org/2024/05/23/polshha-planuye-zmenshyty-bmp-do-44-shtuk/

Збільшення виплат по безробіттю у Польщі https://uineu.org/2024/05/23/zbilshennya-vyplat-po-bezrobittyu-u-polshhi/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *