Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Затримано 9 підозрюваних у саботажі на користь Росії

0
2 місяці ago
Затримано 9 підозрюваних у саботажі на користь Росії

Затримано 9 підозрюваних у саботажі на користь Росії – польські спецслужби арештували людей, яких підозрюють в актах саботажу на замовлення Росії в Польщі та інших країнах.

У Польщі було затримано 9 підозрюваних у саботажі на користь Росії. За словами прем’єр-міністра Польщі Дональда Туска, підозрювані звинувачуються у причетності до актів саботажу, вчинених на території Польщі за замовленням російських служб. Серед звинувачених є особи з України, Білорусі та Польщі. Справа також охоплює події, що відбулися в Латвії, Литві та Естонії.

Проаналізувати всі аспекти цих подій проводиться в рамках міжнародного розслідування. Туск навів приклади саботажу, такі як спроба підпалу фабрики у Вроцлаві та інцидент з центром Ikea в Литві, які, за його словами, є частиною цієї “дуже серйозної” справи. Туск також зазначив, що ці акти саботажу були замовлені російськими службами.

Раніше повідомлялось, що Росія використовує українських біженців для своїх власних цілей. Беруть їх на службу в розвідувальних операціях проти військової допомоги для України. Розглянуто випадок 22-річного українця Максима Леги, який перебуваючи в Польщі у пошуках кращого життя, вступив до роботи у Telegram-каналі. Його завданням стало створення графіті на віддалених парканах та підземних переходах за 7 доларів за кожен малюнок.

Протягом кількох днів ставка збільшилася, а завдання змінилися: тепер чоловік фіксував камери вздовж залізничних колій, через які перевозили західну військову допомогу в Україну.

Таким чином, Росія вдало поєднала дані з камер із супутниковим спостереженням, щоб відслідкувати маршрути руху боєприпасів з Польщі до таємних складів в Україні, які потім були атаковані безпілотниками та керованими ракетами.

Високопоставлені представники західної військової розвідки підкреслили, що ці регулярні зусилля допомогли Росії знищити ключову техніку з мінімальними витратами.

У Польщі планують ввести універсальний проїзний https://uineu.org/2024/05/21/u-polshhi-planuyut-vvesty-universalnyj-proyiznyj/

Дуда у Катарі заохочував бізнес до відбудови України https://uineu.org/2024/05/21/duda-u-katari-zaohochuvav-biznes-do-vidbudovy-ukrayiny/

Викрили українця, який хотів потрапити до Польщі https://uineu.org/2024/05/21/vykryly-ukrayinczya-yakyj-hotiv-potrapyty-do-polshhi/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *