Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

В порту Гамбурга велика пожежа

0
2 місяці ago
В порту Гамбурга велика пожежаВ порту Гамбурга велика пожежа

В порту Гамбурга велика пожежа

У четвер вранці на території компанії, що займається переробкою металобрухту в порту Гамбурга, спалахнула пожежа, яку пожежникам довелося гасити понад вісім годин. Як повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Bild, пожежа призвела до утворення величезної хмари чорного диму, що піднялася над містом. Місцевих жителів попередили, щоб вони не виходили на вулицю та тримали вікна і двері зачиненими.

В порту Гамбурга велика пожежа
В порту Гамбурга велика пожежа

Пожежа не призвела до постраждалих, але поліція все ще з’ясовує її причину. Близько 100 пожежників були залучені до гасіння пожежі, розбираючи 60 тонн металобрухту на частини за допомогою грейферів, щоб більш ефективно гасити менші купи.

Оскільки було невідомо, чи містить дим токсичні речовини, пожежники використовували захисне обладнання для органів дихання. Для гасіння пожежі було використано тисячі літрів води, а також залучено пожежний катер, через що гавань тимчасово закрили для судноплавства. Також раніше у Данії сталася пожежа на об’єкті фармацевтичної компанії Novo Nordisk поблизу Копенгагена.

Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск нещодавно допустив можливість того, що російські спецслужби могли бути причетні до підпалу торговельного центру у Варшаві цього місяця, закликавши не робити передчасних висновків до завершення розслідування.

Зазначимо, що в Європі вже сталося кілька підпалів, і деякі країни, такі як Литва та Естонія, публічно припускали, що за ними може стояти Росія.

Наша читацька рекомендація:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *