Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Габек про наступ Ізраїлю на Рафах

0
2 місяці ago
Німецький міністр про наступ Ізраїлю на РафахНімецький міністр про наступ Ізраїлю на Рафах

Габек про наступ Ізраїлю на Рафах

Міністр економіки Німеччини Роберт Габек висловив занепокоєння щодо військового наступу Ізраїлю в Газі, зазначивши, що він порушує міжнародне право. Про це повідомляє DW, на яке посилається “Європейська правда”. Яка причина, чому дійсно говорить Габек про наступ Ізраїлю на Рафах?

Німецький міністр про наступ Ізраїлю на Рафах
Міністр економіки Німеччини про наступ Ізраїлю на Рафах

Габек підкреслив, що ситуація з голодом, стражданнями палестинського населення і військовими атаками в секторі Газа суперечить нормам міжнародного права. Він наголосив, що Ізраїль не повинен проводити наступ, як це було раніше, зокрема бомбардуванням таборів біженців та іншими подібними діями.

Міністр додав, що війна може бути завершена негайно, якщо бойовики ХАМАС складуть зброю.

У п’ятницю міжнародний суд ООН ухвалив проміжне рішення у відповідь на міждержавну скаргу, подану ПАР проти Ізраїлю через операцію в секторі Газа. Суд наказав Ізраїлю негайно припинити наступ у південному місті Рафах.

Американський президент Джо Байден пригрозив призупинити постачання зброї Ізраїлю, якщо він продовжить операцію у місті Рафах на півдні сектора Гази. У Білому домі вважають, що масштабна операція Ізраїлю в Рафасі не допоможе досягти головної мети – розгрому угруповання ХАМАС у Газі.

Рекомендуємо також переглянути слідуючі новини:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *