Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

ХАМАС міг планувати теракти в Німеччині

0
2 місяці ago
ХАМАС міг планувати теракти в НімеччиніХАМАС міг планувати теракти в Німеччині

ХАМАС міг планувати теракти в Німеччині

Підозрювані члени ХАМАС, ймовірно, планували теракти в Німеччині. Як повідомляє газета Welt am Sonntag з посиланням на Spiegel, цілями могли бути посольство Ізраїлю в Берліні і військова база США в землі Рейнланд-Пфальц.

ХАМАС міг планувати теракти в Німеччині
ХАМАС міг планувати теракти в Німеччині

У мобільному телефоні підозрюваного члена ХАМАС, заарештованого в Берліні в грудні 2023 року, були знайдені карти, які вказують на можливе стеження за цими об’єктами. Цю інформацію підтверджують органи безпеки.

Підозрюваний, який народився в Лівані, був заарештований у німецькій столиці в грудні 2023 року. У нього конфіскували мобільний телефон. Федеральна прокуратура звинувачує його в тому, що він брав участь у виявленні складу зброї ХАМАС в Європі щонайпізніше з весни 2023 року. Згідно з інформацією, зброю планували доставити до Берліна для можливих атак у Європі. Наказ надійшов від військового керівництва ХАМАС у Лівані.

Три інші підозрювані члени палестинської організації також були заарештовані і, як повідомляється, брали участь у пошуку схованок зі зброєю.

Контакти між прихильниками ХАМАС у Берліні і військовими кадрами в Лівані виявилися ширшими, ніж вважалося раніше. Аналіз статей в інтернет-ЗМІ свідчить про зв’язки з південним ліванським містом Тир, яке вважається оплотом ХАМАС і ліванської міліції Хезболли.

Генеральна прокуратура Німеччини відмовилася коментувати інформацію, знайдену в мобільному телефоні підозрюваного члена ХАМАС, посилаючись на триваюче розслідування.

Нагадаємо, поліція південно-західної німецької землі Баден-Вюртемберг заявила в п’ятницю про арешт 18-річного підозрюваного за підозрою у змові з метою скоєння нападу з ножем на відвідувачів синагоги в місті Гайдельберг.

Нещодавно було повідомлено, що кількість антисемітських інцидентів, зафіксованих дослідницьким центром у Берліні, зросла до історичного максимуму з часу атаки ісламістського угруповання ХАМАС на Ізраїль 7 жовтня 2023 року.

Вас також зацікавить:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *