Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Польща посилить охорону основного транзитного вузла

0
2 місяці ago
Польща посилить охорону основного транзитного вузла

Польща посилить охорону основного транзитного вузла, через який передається західна військова допомога до України. Це повʼязано з посиленням російських диверсій: на цьому тижні кількість арештів, що пов’язані з російським саботажем, невпинно зростає. Про це повідомляє Bloomberg.

Польща посилить охорону основного транзитного вузла, через який здійснюється переправлення західної військової допомоги до України. Міністр внутрішніх справ Польщі Томаш Семоняк підтвердив, що приймаються заходи з посилення безпеки в аеропорту Жешув-Ясенка, через який проходить 90% такої допомоги. Аеропорт розташований менше ніж за 100 км від українського кордону. Він також став головним пунктом зупинки для іноземних офіційних осіб, які відвідують Київ.

“Ми стикаємося з іноземною державою, яка проводить ворожі дії та, використовуючи військову мову, здійснює кінетичні акції на території Польщі. Раніше ми не мали з цим справи”, – зазначив глава польського відомства.

Семоняк також повідомив, що нещодавні диверсійні акти, про які згадував прем’єр Туск, були замовлені російськими спецслужбами. Він відзначив, що Кремль намагається набрати так званих “одноразових агентів”, включаючи футбольних хуліганів або злочинців, готових здійснювати диверсії за гроші.

Чиновник підкреслив серйозність ситуації, оскільки дії російських спецслужб спрямовані на чужу територію.

“Ми не мовимо вже про агентів впливу або онлайн-активність. Це люди, які готові прийти і спалити щось”, – додав Семоняк.

Раніше повідомлялось, що російських шпигунів виявили в Британії та серед біженців з України в Румунії.

Українець перевозив контрабанду у Польщу https://uineu.org/2024/04/17/ukrayinecz-perevozyv-kontrabandu-u-polshhu/

Які зміни чекають біженців з 1 липня: https://uineu.org/2024/04/17/yaki-zminy-chekayut-bizhencziv-z-1-lypnya/

Скорочення товарообігу між Польщею та Україною: https://uineu.org/2024/04/17/skorochennya-tovaroobigu-mizh-polshheyu-ta-ukrayinoyu/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *