Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Шольц про думку Путіна щодо України

0
2 місяці ago
Шольц про думку Путіна щодо УкраїниШольц про думку Путіна щодо України

Шольц про думку Путіна щодо України

Канцлер Німеччини Олаф Шольц повідомив, що перед широкомасштабним вторгненням Росії в Україну Владімір Путін заявив йому, що Україна “належить” Росії. Про це Шольц розповів під час Фестивалю демократії, як передає “Європейська правда” з посиланням на Укрінформ.

Шольц про думку Путіна щодо України
Шольц про думку Путіна щодо України

Шольц зазначив, що розмова відбулася у лютому 2022 року в Кремлі за відомим довгим столом. Путін висловлював свої імперські погляди, заявляючи, що кордони можна змінювати силою, ігноруючи міжнародне право. Під час чотиригодинної зустрічі Путін намагався переконати Шольца, що Україна та Білорусь є частинами Росії. Шольц додав, що Лукашенко повністю усвідомлює це і не має ілюзій.

Також Путін виправдовував агресію тим, що Україна прагне вступити в НАТО, на що Шольц відповів, що це питання не стоїть на порядку денному ще принаймні 30 років. Шольц також згадав, як Путін знову назвав український уряд “нацистським режимом”, що канцлер вважає абсурдним і ганебним, враховуючи єврейське походження президента України.

Відповідаючи на звинувачення, що Німеччина роздмухує війну, допомагаючи Україні зброєю, Шольц підкреслив, що Німеччина надає Україні можливість захищатися. Він наголосив на максимальній підтримці України, щоб імперіалістичний напад Росії не увінчався успіхом, але водночас зазначив, що Німеччина намагається уникнути великої війни між Росією та НАТО.

Шольц також заявив, що війна вбиває не лише українців, а й росіян заради того, щоб у підручниках історії через 100 років було написано про кілька завойованих кілометрів, які Путін сам не зможе прочитати.

Крім того, канцлер висловився проти використання західної зброї для ударів по Росії, яку Україна отримала в останній партії допомоги від Німеччини. Ця допомога включала артилерійські снаряди, танки Leopard 1, кулемети, дрони, гвинтівки та боєприпаси. Недавно, після зустрічі з прем’єр-міністрами країн Північної Європи, Шольц запевнив, що підтримка України буде продовжуватися.

Раніше ми писали:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *